הום סטיילינג

הבית הוא מקום המפלט שלנו, הפינה של כל אחד מאתנו בעולם, לכן חשוב שהבית יעשה לנו טוב ושנרגיש בו שלווה נעימה ורוגע. וכיצד משיגים זאת? באמצעות עיצוב, אווירה ופריטים שמעבירים תחושה רגועה וחמימה של בית. העיצוב הכולל, צורת החדר ומיקום והחלונות ועוד, יעשו באמצעות עיצוב פנים. אך נגיעות הצבע הקטנות, הפריטים שעושים את האווירה וההבדל ,והבדים שקשה להתעלם מהם- כולם שייכים לתחום ההום סטיילינג.

הום סטיילינג באתר טמבור

 

מהי שיטת ההום סטיילינג?

תחום ההום סטיילינג מלווה את עבודת מעצבי הפנים, מחזק ותומך בה. עיקר הדגש בתחום הוא על נושא שילוב הצבעים, החומרים, והטקסטילים (בדי ריפוד), תכנון נכון ובחירה מתאימה של פרטי רהוט, שימוש נכון בתאורה טבעית ומלאכותית וגיבוש קו וסגנון עיצובי שמתאים לחלל ולמי שנימצא, גר, או עובד בו.

מלאכת התכנון, קניית הפריטים וההתאמה לעיצוב החלל הכולל נעשית אל מול הלקוח ורצונותיו ומתחשבת בין השאר גם בצבעים השולטים בחדר והאווירה שיש רצון לקבל עם הכניסה לחלל המסוים.

עיצוב ותכנון ההום סטיילינג

 

מה כלול בעיצוב ותכנון של הום סטיילינג ביתי?

הום סטיילינג כולל תכנון מחדש של כל חלל, התאמת צבעים , ריהוט ותאורה. בחירת החומרים ופרטי הרהוט בכל חדר, ליווי וייעוץ בקניות, ייעוץ בפתרונות הצללה והלבשת החלונות, תכנון פתרונות אחסון, הורדת העומס, ריפוד מחדש, דקורציה וסטיילינג: ועוד קסם קטן ואחרון שיכול להיות מושג גם באמצעות הצבת חפצי אמנות, התאמה ותליית תמונות אוירה, צמחייה ואבזור נוי באופן מרענן ומפתיע.

שיטת ההום סטיילינג

 

למי יתאים תהליך של ביצוע הום סטיילינג?

הום סטיילינג מתאים למי שמתכנן את שיפוץ הבית, שמתכנן מעבר לדירה חדשה, לעסק חדש, ושמרגיש שכבר הגיע הזמן להכניס קצת ריגוש עניין וחידוש בחדרי הבית או בעסק.

בעזרת הום סטיילינג מקצועי ניתן להשיג תוצאות נפלאות של עיצוב הבית, מבלי לשבור קירות, בתקציב מוגדר,  ובנגיעות קטנות ואלגנטיות של צבע וסטייל כך שהתוצאות המתקבלות הן חדשניות, מקצועיות ונותנות את תחושת הרענון שחיפשתם בחלל.