שיפוץ הבית - כל מה שאתם צריכים לדעת

מתכננים לשפץ את הבית בקרוב? טמבור שמחה להציג לכם סל מוצרים רחב במיוחד שבאמצעותו תוכלו לשפץ את הבית מא' ועד ת'. כל מה שאתם צריכים תחת מותג אחד.

לשפץ את הבית

במסגרת שיפוץ בית, לפני הצביעה יש להכין את הקירות וכדאי להשקיע בזה זמן ומאמץ. קירות חלקים מבטיחים תוצאת צביעה טובה יותר ושיפוץ בית איכותי יותר. קלסימו  X הוא חומר מילוי לתיקוני קירות, למילוי וסתימה של חורים וסדקים בקירות פנימיים. לפני תחילת העבודה יש לנקות את הקיר, להסיר כל אבק, לכלוך ושומן. קלסימו X מגיע בצורת אבקה אותה יש לערבב עם מים ביחס של 2:1 (2 מידות של קלסימו X עם מידה 1 של מים פושרים). לאחר בחישה יסודי של כדקה בכיוון אחד, כאשר המשכה נראית אחידה, ממלאים בה את הקירות או מורחים אותה על הסדקים בעזרת שפכטל. ממתינים לייבוש כשעה וחצי מחליקים את מקום התיקון בנייר לטש עדין, מסירים את האבק. הקיר מוכן לצביעה.

לשפץ את הבית עם טמבור

שיפוץ אמבטיה

אי אפשר לתאר שיפוץ בית בלי שיפוץ אמבטיה. כדי שחדר הרחצה יראה נקי ומפנק כדאי להבטיח שיהיה נקי מעובש ופטריות הנוטים להתפתח בחללים רטובים. 

תמיסת פונגיצ‘ק - תמיסה המיועדת לחיטוי שטחים נגועים בפטריות ועובש לפני הצביעה. הכינו תמיסת פונגיצ'ק מדוללת ב- 5 ליטר מים וקרצפו את השטח בתמיסה בעזרת מברשת או ספוג. המתינו לייבוש הקיר לפני הצביעה.
 

לשפץ את חדר האמבטיה

 

לצורך מניעת התפתחות עובש ופטריות בעתיד מומלץ לצבוע את הקירות בחדר רחצה והשירותים בסופרקריל אקרינול ואת התקרות – בפוליסיד פלוס. סופרקריל אקרינול ופוליסיד פלוס הם צבעים אקריליים על בסיס מים המכילים חומרים פעילים המונעים גידול עובש ופטריות על קירות ותקרות.

 

על איכות לא מתפשרים - בבית שלי רק טמבור ושלכם?!