לפעמים אתם יודעים שהבית צריך ריענון, אבל לא יודעים מאיפה להתחיל. לפעמים המחשבה על לחפש דוגמאות והמלצות על אנשי מקצוע ועל בחירת גוונים וחומרים לבד מרתיעה. בדיוק בגלל כל אלה, וגם בגלל שאנחנו ממש אוהבים את זה, הקמנו את שירות "מעצבים עד הבית".

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ אישית אצלכם בבית?

צבע, טרנדים וסטייל, עד הבית

לפעמים המחשבה על לחפש דוגמאות והמלצות על אנשי מקצוע ועל בחירת גוונים וחומרים לבד מרתיעה. בדיוק בגלל כל אלה, וגם בגלל שאנחנו ממש אוהבים את זה, הקמנו את שירות “מעצבים עד הבית”.

מניפת לגעת בצבע

מי מגיע?

במקום שאתם תגיעו אלינו, או לכל מקום אחר, אנחנו מגיעים אליכם לסלון, עם דוגמאות צבעים, ידע  והמון סטייל.
המעצבים והמעצבות שלנו הם מומחים לצבע, מעודכנים בטרנדים ויודעים להתאים עבור כל אחד, כל משפחה וכל אורח חיים את הגוונים והחומרים המתאימים להם.

דוגמאות גוונים

מתי באים?

מתי שתגידו. התקשרו אלינו ונקבע. שריינו לכם כמה שעות, הכינו פינה שקטה לשבת בה ולדבר, חפשו במגזינים ואתרים סגנונות שאתם אוהבים וכך נוכל לגבש ביחד תכנית צבע, גוונים וחומרים שלוקחת בחשבון את האזורים השונים, הטעם האישי שלכם, והפינות הקטנות שפתאום יהפכו למיוחדות יותר.

מעצבים עד הבית

ויש גם מתנה!

יש לנו גם הטבה מיוחדת עבורכם: בקביעת פגישת ייעוץ עד הבית, בעלות של 300 ש”ח לשעה, תקבלו שובר לגלון צבע סופרקריל מט+ במתנה (שווי ההטבה – כ- 100 ₪)*.

אל תוותרו על ההזדמנות. עולם שלם של צבע מחכה לכם, במרחק שיחת טלפון אחת…

* העלות לשעה כוללת מע”מ. ההטבה הינה אריזת 5 ליטר סופרקריל מט+ לבן או בסיס פסטל הניתן לגיוון, בהתאם לתקנון המבצע. ההטבה למימוש ברשימת החנויות המשתתפות במבצע ומותנה בהצגת שובר הטבה מקורי שיימסר ללקוח על ידי המעצבת. מינימום שהות מעצבת בבית הלקוח הינו שעה.

עוד רעיונות והשראה בצבע