אפשר לישון בשקט… על המהפכה השקטה בחדר השינה

בשנים האחרונות מתמודדים מפעלים המייצרים ריהוט לחדרי השינה עם תחרות מוגברת. מפעלים אלו נמצאים בין הפטיש לסדן, בין ייבוא מהמזרח הרחוק לתחרות מקומית הדוחקת את רמות המחירים כלפי מטה. לנוכח האתגרים הצצים בשוק הריהוט גובר הצורך בהתייעלות, תוך שמירה על איכות גבוהה שלא תפגום בשביעות רצון הלקוח. החוויה של שימוש במוצרי טמבור לתחום העץ התעשייתי מגיעה לחדרי השינה ומעניקה למותגים המובילים פתרונות מתקדמים, כל אחד לפי צרכיו: מייעול תהליכי הצביעה ועד לפיתוח מערכות צבע אסתטיות (פתרון בפיתוח גוונים) ואיכותיות.

מיטת-תינוק

טל רהיטי תינוקות – מקסימום חיסכון במינימום זמן

החברה מייצרת רהיטי תינוקות למעלה מ- 40 שנה. הביקושים הגבוהים לליין המוצרים של החברה הובילו לחיפוש פתרונות, שישחררו את צוואר הבקבוק בחדר הצבע. כתוצאה מכך יזמה החברה מהלך חדשני לתחום העץ – הקמת פס ייצור לצביעה אלקטרו-סטטית, בשיטה רובוטית אוטומטית לצביעת חלקי הריהוט השונים. שיטה זו מאפשרת ליישם את הצבע על הגוף הנצבע, כך שטיפות הצבע ברסס נטענות במטען חשמלי המאפשר הגעה לכלל חלקי העץ מכל עבריו תוך קיצור תהליכי הצביעה והגדלת כושר הייצור.

בעקבות ההשקעה הנרחבת בקו הצביעה האלקטרו-סטטית, חיפשה החברה מערכות צבע איכותיות שיממשו את הפוטנציאל של המערכת המתקדמת. לאחר שביצעו בדיקות רבות, החליטו אנשי החברה להשתמש במערכות הצבע לעץ מבית טמבור. הבחירה מוכיחה את עצמה לאורך שנים, ומאפשרת לטל רהיטי תינוקות לחסוך בכוח האדם, בזמן היישום ואפילו בצבע. כך, לשם המחשה, עוטפת הצביעה האלקטרו-סטטית את מוטות הלולים בצורה אחידה תוך הקטנת הפחת וחסכון משמעותי בצריכת הצבע בהשוואה לצביעה רגילה .

בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח הפכה טמבור עם השנים לספקית הצבע הבלעדית של טל רהיטי תינוקות, גם בליין האוטומטי וגם בחדר הצבע.

פיתוח פתרונות מותאמים עבור גלמר עיצוב

החברה מתמחה בייצור חדרי ילדים ונוער ברמת גימור גבוהה ובעיצוב חדשני. העיצובים המקוריים של החברה מתאפשרים, בין היתר, הודות לגוונים הייחודיים שבהם נצבעים מוצרי הריהוט.
לאורך השנים השתמשו אנשי גלמר עיצוב בלכות של טמבור ובעקבות שביעות הרצון מהסטנדרטים הגבוהים, הם ביקשו להשתמש גם בצבעי הגיוון לעץ של טמבור. מאחר ובגלמר עיצוב השתמשו בגוונים ייחודיים, פעולה זו הייתה כרוכה בפיתוח של אותם גוונים במעבדות טמבור עץ: זאת על מנת לייצר אחידות עם גווני המוצרים הקיימים.

לצד התאמת הגוונים , בעלי החברה לא התפשרו על איכות מערכות הצבע, מתוך רצון לאפשר ללקוחותיהם ליהנות מעמידות גבוהה לאורך שנים. המאמץ המרוכז של מומחי טמבור, במעבדה ומחוצה לה, נשא פרי והוביל לפיתוח מערכות צבע שעמדו בציפיות: גם ברמת הגימור וגם ברמת העמידות. בגלמר עיצוב מספרים על שביעות רצון גבוהה מצד הלקוחות, בזכות צבעים עמידים שאינם דוהים או מתקלפים במשך שנים.

אנחנו מזמינים גם אותך ליהנות מחליפת צבע מתקדמת, חסכונית ומותאמת אישית.