אפליקציית עיצוב חדרים

טמבור גאה להציג את האפליקציה שתעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים כשאתם מעצבים את הבית – טמבור MATCH. במקום לדמיין ולנחש איך ייראה החדר לפי מניפת הצבעים, האפליקציה מאפשרת לראות את החלל עם הצבע הנבחר ולהחליף גוונים בלחיצת כפתור. הכנו עבורכם כלים שונים, שהופכים את האפליקציה לכלי שימושי במיוחד לכל מי שעומד בפני עיצוב חלל, בין אם אתם מעצבים את חדר השינה הפרטי שלכם ובין אם אתם אנשי מקצוע.

מניפת הצבעים אצלכם בנייד

מעכשיו, לאן שלא תלכו, מניפת הצבעים שלנו נמצאת אצלכם בכיס. כל 1,650 הגוונים של מניפת הצבעים של טמבור מופיעים באפליקציה. אתם יכולים לדפדף ביניהם, לראות את שם הצבע והקוד שלו ולבדוק איך הגוון שבחרתם משתלב בחללים שונים. בנוסף, לכל גוון תוכלו לראות גם שילובי צבעים שמתאימים לו, בין אם הם גוונים דומים, משלימים או מנוגדים.

משנים צבע בלחיצת כפתור

האפליקציה מאפשרת לכם לבדוק איך נראה החדר שאתם רוצים לעצב עם כל גוון ממניפת הצבעים של טמבור. מצלמים תמונה בנייד או מעלים לאפליקציה תמונה מגלריית התמונות, בוחרים גוון ממניפת הצבעים, והגוון על הקיר משתנה מיד לגוון שבחרתם. החלטתם שהגוון לא מתאים? פשוט בוחרים גוון אחר, וצבע הקיר מתחלף לגוון החדש. תוכלו לכוון גם את עוצמת התאורה של החדר ולמחוק מקטעים מיותרים בתמונה בעזרת המחק. כשאתם מגיעים לתוצאה שאתם אוהבים, אתם יכולים לשמור את התמונה ולשתף אותה עם מי שתרצו.

רעיונות והשראה

טמבור MATCH מציעה מגוון רעיונות והשראה בגלריית התמונות של האפליקציה. תוכלו למצוא בגלריה רעיונות לעיצוב חדרים בצבע ולבדוק איך גוונים מסוימים משתלבים יחד ויוצרים מראה סופי מושלם.

זה לא הכול!

בתפריט האפשרויות הנוספות של האפליקציה תמצאו עוד הרבה אפשרויות, שעוזרות להפוך את החלומות שלכם לתוכנית עבודה ולחלל מעוצב ויפהפה. אם נתקלתם בגוון שאהבתם על קיר מסוים או בתמונה, תוכלו לצלם אותם ולדגום את הגוון. אם אתם מתלבטים בין מספר גוונים, תוכלו לשמור אותם במועדפים שלכם, כדי שתהיה לכם גישה פשוטה יותר אליהם. בחרתם גוון, אבל אתם לא בטוחים מה הכמות שאתם זקוקים לה? היכנסו למחשבון הכמויות ותנו לו לעשות את העבודה בשבילכם.

טמבור MATCH היא אפליקציה חינמית, אתם מוזמנים להוריד אותה ממש עכשיו ולהתחיל לעצב. תכנון נעים!

להורדה APP STORE 

להורדה GOOGLE PLAY