fbpx

עושים את זה קליל: פיתוח מניפת צבעים ייחודית עבור "קליל" חלונות מעוצבים

בשווקים עתירי תחרות המציבים בפני הלקוח מספר רב של חלופות, ליכולת ליצור יתרון מבדל יש חשיבות מכרעת. היתרון המבדל הוא זה שיוצר ערך מוסף, ועשוי לגרום ללקוח להעדיף מוצר אחד על פני האחר. תובנה זו הולידה מניפת צבעים ייחודית, שרקחה טמבור בהתאמה אישית לצרכיה של קליל – חלונות מעוצבים, כדי לבסס את מובילותה בתחום החלונות המעוצבים ומערכות האלומיניום. כך זה התרחש.


האתגר: להביא בשורה חדשה לשוק מניפות האלומיניום

בשוק שבו רוב מניפות האלומיניום דומות האחת לשנייה, רצינו ליצור יתרון מבדל באמצעות פיתוח מניפה חדשנית. כדי לקלוע לטעמו של הצרכן באמצעות סט חדש של גוונים ומרקמים, היה צורך לבצע חקר מגמות וטרנדים שיתורגמו לטעמים ולסגנונות הרצויים. כל זאת נתן מענה לצרכים הדקורטיביים העדכניים, בלי להתפשר על איכות מרבית.

הפתרון: ליהנות מחלון של ההזדמנויות

כדי להביט על התמונה הכוללת ולייצר מניפה שתקלע לטעם הלקוחות, טמבור וקליל שילבו כוחות לצורך ביצוע חקר המגמות. הניסיון המצטבר של שתי החברות אפשר לנו לנתח יחדיו את נתוני המכירות כדי להבין אילו גוונים כדאי להשאיר ואילו להוסיף, לחקור מגמות חדשות בעולמות העיצוב, האופנה והלבשת הבית וכן לקחת בחשבון את הגוונים הפופולריים המאפיינים סגנונות בנייה עדכניים.
שיתוף הפעולה ההדוק חלחל לכל הרמות וכלל צוותי חשיבה, עיצוב, ניהול, שיווק וייצור משתי החברות. כל המידע שאספנו התנקז לסידור מחודש של המניפה, הכנסת צבעים וטקסטורות חדשות. הדרישות והצרכים עברו לתחומי המעבדה ולמצבעת אור ברקן, שעמלו על הפיתוחים הדרושים לצורך יצירת הגוונים והמרקמים השונים.
והתוצאה: מניפה חדשנית היוצרת חלון של הזדמנויות – עבור קליל ועבור הלקוח הסופי.

קליל
צילום: אלי גרוס

השקת המניפה של קליל: מה הבשורה הגדולה?

גוונים ומרקמים – מניפות שונות שהכילו כל אחת גוונים אחרים, אוחדו לכדי מניפה אחת המכילה 19 גוונים. בנוסף, מניפת הגוונים פותחה בשלושה מרקמים שונים שנועדו לתת מענה לרמות גימור וצרכי תחזוקה מגוונים (כך למשל מרקמים חלקים נחשבים קלים יותר לניקוי).
הוספת שמונה גוונים חדשים – ביניהם 3 גוונים של אפור, גוונים צבעוניים וגווני שמנת וקרם – הקורצים ללקוחות המחפשים גוונים שמתאימים לגווני הצבע של הקירות בקרבת החלונות ומייצרים טוטאל לוק.

Soft Touch: גימור חדש בעולם האלומיניום – בעת בניית המניפות זיהינו צורך בגימור מט, שעד להשקת המניפות של קליל לא קיבל ביטוי בתחום הציפויים לאלומיניום. בזכות הידע שהצטבר בטמבור לאורך עשרות שנות עשייה, יכולנו לשים את האצבע על הפתרון הדרוש וליישם אותו גם במערכות אלומיניום. התוצאה שהתקבלה היא מניפה במרקם Soft Touch – גימור מט-משי מודרני, הנחשב ייחודי מסוגו בעולם במערכות אלומיניום.

צילום: אלי גרוס

לא רק יופי, יש גם אופי

המניפה החדשה של קליל תוכננה כדי לעמוד בצרכים עיצוביים עכשוויים – אך לא רק. המניפה יוצרה עפ"י הסטנדרטים הגבוהים שמציבים צבעי האבקות של טמבור, לרבות עמידה בתקן הישראלי לאלומיניום וציפויי אלומיניום. כפועל יוצא צבעי האבקות של המניפה ניחנים בחוזק וגמישות גבוהים, בעלי עמידות גבוהה לחיתוכים ולכיפופים.
צבעים אלו עמידים גם בפני אימפקט ובעלי עמידות UV השומרת לאורך זמן על הגוון של הציפוי, החשוף לקרני השמש. גם כאשר מדובר בחוזק מכאני בולטת לטובה מניפת ה Soft Touch, שמעבר לנראות הייחודית מאופיינת בעמידות גבוהה אפילו יותר משאר צבעי האבקה שמרכיבים את המניפה.

איך הגיבו הלקוחות להשקת המניפות החדשות?
מר ניר עמית, סמנכ"ל השיווק של קליל, מספר:
"שיתוף הפעולה עם טמבור הוליד מניפות חדשניות, שתואמות את הטרנדים העדכניים וקולעות לטעמם של לקוחותינו. השקת המניפות תרמה לביסוס מובילות החברה בתחום החלונות בכלל ובעולם העיצוב בפרט. כל זאת תוך בלי להתפשר על חוזק הציפוי ועמידתו בתקנים מחמירים.
מבדיקות שאנחנו עורכים המניפות זוכות להצלחה גדולה, ותורמות מיום השקתן לעלייה מתמדת בהיקף המכירות".

נשמח לתפור חליפת צבעים מניבה ומותאמת אישית גם עבור החברה שלך- צרו קשר עם המומחים שלנו.

צילום: אלי גרוס

כניסה למערכת


התחברות בעזרת שם משתמש וסיסמה

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת