fbpx

מי אנחנו

הסתכלו סביבכם. לא משנה אם אתם בבית, במשרד או ברחוב - כנראה שממש לידכם משהו יהיה צבוע או בנוי במוצרי טמבור.


משנת הקמתה ב-1936 ועד היום טמבור היא מילה נרדפת לצבע בפרט ולחלוציות בענף הבנייה בישראל בכלל, ולסיפור ההיסטורי שלנו יש חלק בלתי נפרד בצמיחתה ובנייתה של המדינה. לאורך השנים, פיתחנו סל מוצרים מגוון ורחב היקף וכיום טמבור היא החברה המובילה בישראל בשוק מוצרי הצבע ומוצרי הבנייה – ממוצרי צבע לבית ולתעשייה, דרך מוצרי בנייה כגון לוחות גבסאבקות ודבקים ועד צבעים וציפויים ייחודיים לענפי התעופה, הרכבות, הספנות ועוד.
טמבור הינה חברה פרטית והיא חלק מ-KUSTO GROUP, תאגיד בינלאומי בעל אחזקות בתחומי הבנייה, התשתיות והאנרגיה.

אנחנו שמחים ונרגשים לשתף אתכם בדו"ח אחריות תאגידית של טמבור לשנת 2020-2021, לצפייה לחצו כאן

מפעל טמבור בעכו, מפעל הצבע הגדול בישראל

בונים עתיד טוב יותר

כאן בטמבור הבטנו קדימה ובחרנו צד – לעשות ככל שאנחנו יכולים ומעבר לכך, כדי לבנות עתיד טוב יותר. זיהינו את האחריות שלנו לבניית סביבות חיים חדשניות ואקולוגיות יותר ולקחנו את ההזדמנות בשתי ידיים. השינוי כבר כאן ואנחנו נחושים להמשיך ולהוביל אותו, עם מוצרים שמשפרים את איכות החיים, חוסכים באנרגיה ומצמצמים את ההשפעה על הסביבה, למען כולנו.

חדשנות לטובת הסביבה​

המומחים במעבדות המחקר והפיתוח המתקדמות שלנו משקיעים משאבים רבים בחדשנות. מדי שנה מפותחים בטמבור מספר רב של מוצרים חדשים, אפקטים ייחודיים, צבעי תעשיה וחומרי בניה שונים. בשנים האחרונות, מוקדשות שעות מחקר רבות לפיתוח וייצור מוצרים אקולוגיים וידידותיים יותר לסביבה, שיתמכו בקידום ענף הבנייה הירוקה בארץ ויעזרו בתכנון עתיד בר קיימא למען כולנו בטווח הקרוב ולמען הדורות הבאים. כחברה מובילה בשוק, טמבור מקפידה על הצבת רף איכות גבוה, שיבטיח ערכים מוספים רבים ויעניק למשתמשים ביטחון בתוצאה.

מעבדות המחקר והפיתוח המתקדמות של טמבור בעכו

מפעלי טמבור

מעכו ועד אשקלון, לטמבור 6 מפעלים ברחבי ישראל:

 • מפעל טמבור בעכו, מפעל הצבע הגדול בישראל, מייצר מוצרי צבע דקורטיביים וציפויי חוץ.
 • מפעל אסקר, המייצר בעיקר צבעים לתעשייה ולמתכת
 • מפעל הגבס בעכו, המייצר לוחות גבס, וכן ניצבים ומסלולים.
 • מפעל חדש לחומרי גמר בניה באשקלון, מהמפעלים הירוקים בישראל. מיוצר בו מגוון רחב של מערכות גבס וחומרים צמנטיים כולל טייחים, דבקים, חומרי מילוי, אמולסיות ועוד.
 • מפעל הגבס בקיבוץ גשר המתמחה בטיח גבס ומוצרי בניה על בסיס גבס
 • מפעל אבקות דוד במגדל העמק מייצר אבקות אלקטרוסטטיות לצביעה מתקדמת של אלומיניום ומתכות

מערך ההפצה הרחב כולל כ-1200 ‘טמבוריות’ בפריסה ארצית. את המוצרים שלנו תוכלו למצוא לא רק בישראל, אלא גם ברחבי אירופה, אגן הים התיכון, אפריקה, המזרח הרחוק וביבשת אמריקה.

מפעל חדש לחומרי גמר בניה באשקלון

אחריות תאגידית ואיכות הסביבה

המחויבות של טמבור לאיכות הסביבה ולאחריות בייצור, בניהול ובהעסקה הוגנת מגובה בעמידה בתקנים מחמירים ובפעילות משמעותית בתחום. עשרות מוצרים מהקטלוג שלנו נושאים את התו הירוק של מכון התקנים ומיוצרים תוך התאמה לתקני איכות הסביבה המחמירים, שנכנסו לתוקף בשנת 2010 באירופה. בשנת 2011 הוענק למפעל טמבור גבס ולכל מוצריו תו ירוק של מכון התקנים. כל מפעלי הצבע ומפעל לוחות ובלוקי הגבס נושאים תקן 14001 של איכות הסביבה.

בנוסף, טמבור זוכה בקביעות בדירוגים גבוהים בכל הקשור באחריות תאגידית, ביניהם:

מעלה– במהלך השנתיים האחרונות (2020-2021) מדורגת טמבור בדירוג ’פלטינה‘ מטעם מעלה.

הרשות לפיתוח הגליל והנגב – טמבור זכתה ב-5 כוכבי איכות ומצוינות מהרשות לפיתוח הגליל והנגב, וקיבלה ציון לשבח בתחרות האיכות הלאומית.

התאחדות התעשיינים בישראל– ב- 2012 זכתה טמבור בפרס התעשייה הצפונית בתחום האחריות התאגידית.

תו יהלום- התו היוקרתי בישראל מטעם מת"י, אותו קיבלה טמבור החל משנת 2012, בעבור תחום התקינה הניתן על התמדה בחתירה לאיכות המוצרים.

תו פלטינה –ניתן גם הוא מטעם מת"י  למפעלי טמבור וטמבורד.

חברות פלטינה במועצה הישראלית לבנייה ירוקה.

 

טמבור אתכם בכל שלב

טמבור שואפת לקדם את ענף הצבע והבנייה בישראל, ולשם כך מפעילה ערוצי הדרכה, סדנאות, השתלמויות, מוקד מומחים טלפוני ומערך רחב של יועצים טכניים ועוד מגוון אפשרויות לייעוץ ולהדרכה לקהל המקצועי. אלפי אנשי מקצוע – צבעים, קבלנים ואנשי גבס, כמו גם אדריכלים, מעצבי פנים ועוד – נהנים מהתמיכה והליווי שלנו, כל הזמן, בכל שלב. טמבור מעניקה ייעוץ מקצועי לבחירת גוונים במגוון ערוצים – אונליין דרך האתר, בשירות מעצבים עד הבית, ברשתות החברתיות ובכל מקום וערוץ בהם אנחנו יכולים לדבר איתכם. 

5 דברים שלא ידעתם על טמבור :

 1. טמבור אחראית לצביעה של כמה אייקונים ישראלים: תיאטרון הבימה הראשון, רכב הסוסיתא שיוצר בישראל, טנק המרכבה ועוד…
 2. ומה מקור השם טמבור? בשנות ה-30 של המאה הקודמת, עוד לפני קום המדינה, ילדים רבים היו מתופפים על פחי צבע ככלי נגינה, במקום ה"טמבורין" (התוף שנקרא אצלנו תוף מרים). אז פחי הצבע הפכו לטמבורינים, ואנחנו – לטמבור.
 3. מגוון מוצרי טמבור משתלבים בבניית תשתיות בעשרות פרויקטים לאומיים גדולים בישראל כגון: מנהרות כביש 6 צפון, בניית הרכבת הקלה, בניית הגשר בכניסה לירושלים ועוד…
 4. 80% מאנשי המקצוע בישראל מצהירים כי את הבית שלהם יצבעו בצבעי טמבור
 5. הלבן הלבן הזה – במניפת טמבור יש 196 גוונים לבנים! לבן הוא הצבע הנמכר ביותר בארץ, ובאופן ספציפי –Hush White OW221P 

כניסה למערכת


התחברות בעזרת שם משתמש וסיסמה

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת