צבע השנה 2021: Morning Clay 0171P – חיבוק ארוך של רוגע, שמחה ועומק

למערבולת שנקראת 2020 אף אחד לא היה מוכן. המציאות סביבנו השתנתה (ועדיין משתנה) בקצב מהיר, כשהקורונה משמשת כמגבר עצמתי למגמות ותופעות שכולנו עדים להן בשנים האחרונות. אחת המגמות האלו היא הצורך לעצור, לנוח, לקחת לעצמנו לפחות רגע אחד של שקט. למצוא מקום בטוח בעיצומה של הסערה.
ככה מרגיש ונראה צבע השנה שלנו ל-2021, Morning Clay 0171P ורוד שהוא כמו חיבוק ארוך של רוגע, שמחה ועומק.

 

צבע השנה 2021 // Morning Clay 0171P

השנה הסתכלנו פנימה והחוצה, דרך חלונות ומסכים, על עצמנו, החברים והקרובים כדי להבין ולהפנים את מה שמתרחש פה. הבטנו מחלונות הבית אל האופק כשלא יכולנו לצאת החוצה. הבטנו אל חלונות הנפש כדי לעכל את הסיטואציות הרגשיות. הבטנו אל המסכים כדי לגבש עמדות ותפיסות אל מול ידיעות מטלטלות.

ולאן שלא הסתכלנו, הבית נותר המקום הבטוח – נקודת ההתחלה של היום ונקודת הסיום שלו. המקום שבו אנחנו אנחנו יכולים לעצור ולנוח, למלא מצברים, לרענן את הגוף ולהחיות את הנפש. זהו מקום המפלט שלנו, גן עדן פרטי שבו אנחנו יכולים להקיף את עצמנו בחומרים טבעיים, רכים, שמשדרים יציבות ומעניקים בטחון.

בדיוק ככה מרגיש צבע השנה שלנו ל-2021: Morning Clay 0171P (בתרגום חופשי: חרס ורדרד). ורוד שיש בו רכות נעימה שמשרה עלינו רוגע, ועומק שמקורו בצבעי אדמה. הוא משדר אופטימיות ושמחת חיים, ומזכיר לנו את הדברים הטובים והנעימים שיש לנו. הוא נייטרלי ופתוח, הוא קלאסי ותמיד היה שם, אבל גם צעיר, נחוש ובועט.

  • Morning Clay 0171P

Morning Clay מתאים למבחר סגנונות עיצוב עדכניים - מודרני, סקנדינבי, תעשייתי-חם, אתני ואפילו בוהו-שיק. הוא משתלב מצוין עם גווני אדמה מעושנים מעט (חום, טרקוטה) וגם עם גווני ירוק וכחול, ויעבוד מצוין גם עם אלמנטים בזהב, נחושת, עץ, בטון, וברזל.

הרכות של Morning Clay היא בחירה מצוינת לחדר השינה, בזכות האווירה האינטימית, הרכה והנעימה שהוא משרה; ובאותה מידה ומשיכת מברשת הוא יעבוד מצוין גם כקיר דגש בסלון ובפינת האוכל.

יצא לכם לצבוע עם צבע השנה שלנו? שתפו אותנו באינסטגרם ותייגו אותנו! #צבע_השנה2021

הוספה למועדפים

חלוקת המאמרים לנושאים תעשה לך סדר ותאפשר לך בהמשך לגשת אליהם בקלות

יצירת נושא חדש

בחירת נושא שירכז סביבו את המאמרים שהכי מעניינים אותך


ביטול

עוד רעיונות והשראה בצבע