fbpx
חגית הלר-קוצר קראו עוד >>
חגית הלר-קוצר
יועצת משפטית וסמנכ"לית תחום EHS
הגעתי לטמבור בשנת 2018 לאחר שכיהנתי כיועצת המשפטית של מספר חברות וביניהן: אמישראגז, קרגל, וכלל תעשיות ביוטכנולוגיה. יש לי LL.B במשפטים, B.A בניהול ו-MBA במנהל עסקים עם התמחות במימון מאוניברסיטת תל אביב. חשוב לי להעניק שירות מקצועי לכל אגפי ומחלקות החברה, לסייע למנהלים ולעובדים להגיע אל התוצאה הרצויה מבחינתם ולספק ייעוץ והגנה משפטית לחברה ולמנהליה. הידיעה שיחד עם המנהלים והעובדים של טמבור אני מניעה פרויקטים ומביאה אותם להצלחה, היא החלק האהוב עליי בתפקיד. כשאני לא בעבודה, אני נהנית מריצה, שחייה, קריאה ובילוי עם משפחה וחברים.
קובי גרינבלום קראו עוד >>
קובי גרינבלום
סמנכ"ל מכירות
חזרתי לטמבור לפני כ-5 שנים לאחר שביצעתי תפקידי ניהול שונים, בין היתר כמנכ"ל חברת סוכות נחלים ומנכ"ל אלפיט טויז. אני בוגר BA בכלכלה ולוגיסטיקה מאוניברסיטת בר אילן ולימודים ל- MBA במנהל עסקים. אני מאמין שמה שלא נמדד לא מנוהל. לכן, אני מנסה לספק למנהלים שעובדים איתי כלים שיעזרו להם לדייק את היעדים והמדדים שלהם בעבודה צמודה איתם ובשיתוף פעולה. כשאני מצליח לראות את התרומה הקטנה שלי למהלכים מוצלחים - אלה הרגעים האהובים עליי בעבודה. בזמני הפנוי אני נהנה מקריאה, הליכות ספורטיביות, טריוויה ומשחקי וויסט.  
מיכה שרייר קראו עוד >>
מיכה שרייר
מנכ"ל טמבור
הדרך שלי בקבוצה התחילה בשנת 1997. בתחילת 2008 קודמתי לתפקיד סמנכ"ל הכספים, בהמשך כיהנתי כמשנה למנכ"ל וב-2018 מוניתי לתפקיד מנכ"ל החברה. אני רואה חשבון מוסמך בהשכלתי ויש לי BA בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת חיפה. כמנכ"ל טמבור, המטרה המרכזית שלי היא להמשיך להצמיח את המותג העוצמתי שעל שמירתו אנחנו מופקדים. לשם כך, אני משקיע הרבה מאוד חשיבה ומאמץ בטיפוח ההון האנושי, עידוד חשיבה יצירתית, חדשנות ועבודת צוות. כל זאת, תוך שמירה ללא פשרות על היתרון האיכותי של המוצרים והשירותים שלנו ושמירה על הסביבה ועל בריאות הצרכנים והמשתמשים. החיבור לאנשים והיכולת להניע אותם לשיתוף פעולה במטרה להצליח ולהגיע להישגים חדשים – זה החלק שהכי אהוב עליי בתפקיד. מאז שאני זוכר את עצמי, אני עוסק בספורט בזמני הפנוי: רץ, רוכב על אופני שטח ומשחק כדורגל כשמזדמן. חוץ מזה, אני אוהב מאוד לבצע בעצמי עבודות שיפוץ ותחזוקה ולעשות שימוש בחומרים האיכותיים שלנו.
מקס סרטייב קראו עוד >>
מקס סרטייב
יו"ר טמבור
מוניתי לתפקיד מנכ"ל ויו"ר ב-2014 כשטמבור נרכשה על ידי חברת Kusto ומ-2019 אני מכהן אקסקלוסיבית כיו"ר. לפני שמוניתי ליו"ר טמבור מילאתי שורת תפקידים ב-Kusto, תאגיד בינלאומי בעל אחזקות בתחומי הבנייה, התשתיות והאנרגיה, ביניהם מנכ"ל חטיבת חומרי הבנייה, אנליסט פיננסי ועוד. כיו"ר טמבור, אני מאמין, קודם כל, באנשים. יכולים להיות לנו המפעל, הציוד או הטכנולוגיה המתקדמים ביותר, אבל בלי האנשים הנכונים כל הדברים האלה כמעט חסרי משמעות. אני מאמין בעבודת צוות ובשיתוף פעולה. בעיניי, היכולת להקשיב לאחרים ולהבין את נקודת המבט שלהם היא המפתח להרחבת אופקים ולעבודת צוות יעילה. כדי להצליח לעבוד בשיתוף פעולה אמיתי ויעיל, חשוב לגלות הערכה ולהעצים את הקולגות שלך. מנהיג שבטוח בעצמו וביכולות שלו, יצליח לגרום לעובדים שלו לגלות את החוזקות והיכולות שלהם עצמם ולהביא אותן לידי ביטוי. בנוסף, אני מאמין ביחס מכבד - כזה שמפגינים כלפי אחרים וכזה שמקבלים בחזרה. שניהם מגיעים מאותו מקום - הקשבה אמיתית, תקשורת פתוחה, יחס שוויוני, קבלת אחריות על טעויות ושקיפות ניהולית. החלק האהוב עליי בעבודה כיו"ר טמבור הוא המחשבה על כך שבכל יום אנחנו עוזרים לבנות ולפתח עתיד טוב יותר לעצמנו ולדורות הבאים. אנחנו ממלאים את העולם בצבע וביופי. בעיניי, זה הופך את כולנו כאן בטמבור לקוסמים. המטרה שלי היא להפוך את טמבור לכוח משמעותי וחזק גם ברמה הגלובלית. בישראל אנחנו כבר מובילי שוק ושם נרדף לצבעים וחומרי בנייה איכותיים ויש לנו את כל מה שצריך כדי להצליח בזירה הבינלאומית. אנחנו צריכים רק להמשיך לחשוב בגדול ולהאמין במשימה! מחוץ לשעות העבודה אני אוהב לקרוא, לגלוש סקי, לרכב על אופניים ולרוץ.
אורי נחמיאס קראו עוד >>
אורי נחמיאס
סמנכ"ל תפעול קבוצת טמבור
התחלתי את תפקידי בטמבור בשנת 2011 ככלכלן תפעול, עברתי לתפקיד מנהל תכנון ובקרה ובשנת 2019 מוניתי לתפקיד סמנכ"ל תפעול חטיבת הצבע. יש לי BA בכלכלה ומנהל עסקים ממכללת עמק יזרעאל, MA בלוגיסטיקה מאוניברסיטת חיפה ואני בוגר קורס דירקטורים ונושאי משרה בכירים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. הערכים שמנחים את הפעילות שלי בטמבור הם יושרה מול העובדים, הלקוחות והספקים, שיפור סביבת העבודה והתנאים, כנות ודיבור בגובה העיניים וטיפוח שכבת מנהלים מתוך צוות החברה. אני מאמין שהאיכות של המוצר והשירות שלנו הם אלה שהציבו אותנו בחזית התעשייה הישראלית והם גם אלה שישאירו אותנו שם. חוץ מעבודה אני גם חולה כדורגל, משחק לפחות פעם בשבוע עם חברים ואוהד מושבע של מכבי חיפה.
אור לוטן קראו עוד >>
אור לוטן
סמנכ"ל כספים CFO
מוניתי לתפקיד בשנת 2018 לאחר כ-10 שנים בתור חשב קבוצת טמבור ולאחר כ-4 שנים כחשב חברה GES וכ- 4 שנים במשרד רואי חשבון EY. אני רואה חשבון ויש לי BA בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת חיפה. המטרות המרכזיות שלי הן לנהל את כספי החברה ואת תקציבה, לדווח ולנתח את תוצאותיה העיסקיות בצורה מדויקת, אמינה ומהירה; לשמור על נכסיה, לתמוך ולפתח הזדמנויות עיסקיות ולפעול להשגת חסכונות והתייעלויות. אני מאמין ביעדים, מיקוד במטרות, חתירה לתוצאות, קידום משימות ועבודה בשיתוף פעולה. הערכים שמנחים אותי הם יסודיות, אחריות ומחוייבות, הישגיות, דייקנות, יחד עם פתיחות לשינויים, גמישות מחשבתית ויוזמה. האתגרים, הפעילויות הרבות והמגוונות והעיסוק המתמיד בשיפור והטמעה של תהליכים - אלה הדברים האהובים עלי בתפקיד. חוץ מזה, אני נהנה מאוד גם מהעבודה החשבונאית, למרות שהיא נשמעת לעיתים משעממת ואפורה. מחוץ לעבודה, אני אוהב לבלות זמן איכות עם המשפחה - טיולים בטבע, רכיבה על אופניים עם בתי הגדולה, ובשבת בערב משתדל לא לפספס צפייה במשחק כדורגל יחד עם הבן שלי. בנוסף אני אוהב מאוד ספורט וכמעט כל בוקר עורך אימון כושר.
צביה אורנשטיין קסן קראו עוד >>
צביה אורנשטיין קסן
סמנכ"לית שיווק

לטמבור הגעתי ב2021 לאחר כ-15 שנים בתפקידי שיווק בכירים, שהאחרון בהם היה ניהול אגף השיווק והפיתוח בחטיבת המזון בתנובה.

בהכשרתי אני עורכת דין, בעלת תואר ראשון במשפטים ו- MBA במנהל עסקים עם התמחות בשיווק - שניהם מאוניברסיטת בר אילן. 

אני מייחסת חשיבות רבה להשפעה ארוכת-הטווח של מוצרי טמבור על סביבת החיים שלנו ורואה בכך אחריות של טמבור ושלי להמשיך לפתח ולייצר פתרונות ירוקים וסביבתיים יותר. צרכי הלקוח והסביבה התחרותית משתנים ומחייבים אותנו למצוא פתרונות חדשנים פורצי דרך.

החלק האהוב עלי בעבודה בטמבור הוא נקודת המפגש בין מגמות הקיימות והבנייה הירוקה לעולמות העיצוב.  

 

מחוץ לשעות העבודה, אני אוהבת לבלות עם משפחה וחברים, לטייל ולעשות ספורט. בנוסף, אחרי מספר שנים במילאנו פיתחתי גם אהבה מתבקשת - לבישול ולאוכל טוב.

דותן יעקב קראו עוד >>
דותן יעקב
סמנכ"ל מחקר ופיתוח חומרי בנייה
את הקריירה המקצועית שלי התחלתי כמהנדס תהליך בפז שמנים וכימיקלים, משם המשכתי לתפקיד מנהל מחלקת הטכנולוגיה בחברת חומרי האיטום פזקר. בהשכלתי, אני בוגר הפקולטה להנדסה כימית בטכניון. האפשרות לחלום ולהוציא רעיונות לפועל היא החלק האהוב עליי בעבודה בטמבור. כמנהל, אני מאמין כי עלי לקדם פיתוח ומימוש חזון, מתוך ערכיה של החברה, ולהציב סטנדרטים גבוהים שיצמיחו את החברה ואת לקוחותיה. אני מאמין ביחס מכבד ואמפתי לכל אדם, הוגנות, יושר ושמירה על הסביבה. בזמני הפנוי אני מתאמן באייקידו, אמנות לחימה יפנית.
בתיה ברוק קראו עוד >>
בתיה ברוק
סמנכל"ית מחקר ופיתוח צבע
לטמבור הגעתי בשנת 1990 לתפקיד מנהלת מחקר ופיתוח צבעי דקורציה. בתפקידי הנוכחי אני מכהנת משנת 2020. אני בעלת BSc בהנדסה כימית מהטכניון ו MBA במנהל עסקים כמנהלת מחקר ופיתוח בטמבור אני מאמינה שהמעבדות שלנו חייבות לשמש מוקד לידע ומקור לחדשנות בחברה, תוך פיתוח מוצרים איכותיים, תחרותיים ומובילי שוק. את המטרה נשיג על ידי הובלת הצוות למצוינות, מקצועיות ושירותיות גבוהות ודוגמה אישית. כוכב הצפון המנחה אותי הם ערכי כבוד האדם, שיתוף פעולה, מוסר עבודה גבוה, אמינות ומחויבות למטרה. כשאני רואה מוצר שבנינו מאפס במעבדה הופך למוצר מוצלח העונה על צרכי הלקוחות הלב שלי מתמלא בגאווה, גם אחרי 30 שנה בפיתוח צבעים. בזמני הפנוי אני לומדת פסיכולוגיה ונהנית מטיולים, סרטים וקריאת ספרים.
ישי לבון קראו עוד >>
ישי לבון
סמנכ"ל הנדסה קבוצת טמבור
הגעתי לטמבור בשנת 2016 ושימשתי תחילה כסמנכ"ל תפעול של חטיבת הצבע. טרם הצטרפותי לחברה הייתי מנהל פרויקטים עצמאי וקודם לכן ניהלתי את מפעלי החטיפים של יוניליוור ישראל. בהכשרתי אני בוגר הפקולטה להנדסת מכונות בטכניון, וניהול עסקי בכיר בלהב - בית הספר למנהלים של אוניברסיטת תל אביב.
ה"אני מאמין" המקצועי שלי מושתת על לימוד מקיף ומעמיק, כזה השואף לפתור בעיות מהשורש, ומטרתי לקדם את טמבור בהיבט ההנדסי תוך חתירה לשיפור מתמיד. אני מאמין ונהנה משיתוף הפעולה עם חבריי להשגת יעדים, נהנה מהלימוד המגוון, מתהליך היצירה ומהאפשרות לפתח ידע, תהליכים ויכולות חדשות. נשוי למירב, אב גאה לשלוש בנות, ובשעות הפנאי אוהב לטייל (עם המשפחה ותמיד ברגל), לנגן במפוחית ולרקוד במסגרת להקת המחול משגב.
יודפת קירמאיר קראו עוד >>
יודפת קירמאיר
סמנכ"לית משאבי אנוש
הצטרפתי לטמבור ב-2022, אחרי 14 שנה בקבוצת פלסטו-קרגל, מתוכן 10 שנים כסמנכ"לית משאבי אנוש. אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות אנגלית מאוניברסיטת ת"א ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית-ארגונית מאוניברסיטת בר אילן. אני מאמינה שלמידה והתפתחות מתמדת, יחד עם היכולת להתאים את עצמנו למגמות ולתנאים המשתנים בסביבה העסקית, הופכות את טמבור לחברה מובילה. כמו כן, ניתן לומר שבטמבור קיים שיח מתמיד אשר מקדם הפריה הדדית, למידה וחדשנות. החלק האהוב עליי בתפקיד הוא ליווי העובדים והמנהלים בתהליך ההתפתחות האישית והמקצועית שלהם בחברה ,לפגוש אותם בנקודה שבה הם מצליחים לממש את היכולות והשאיפות שלהם ולתרום להצלחת החברה. בזמני הפנוי אני נהנית מקריאת ספרים, האזנה למוזיקה וטיולים בטבע.
ענת דורי קראו עוד >>
ענת דורי
סמנכ"לית רכש קבוצת טמבור

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת