fbpx

6 טיפים לעיצוב דירת הסטודנטים שלכם

מתחילים ללמוד? עוברים לדירת סטודנטים? עם קצת השקעה תוכלו לגור בדירה מעוצבת ונעימה. קבלו 6 טיפים לעיצוב דירת הסטודנטים שלכם


כמעט כל סטודנט מוצא את עצמו בשלב מסוים מתגורר בדירת סטודנטים קלאסית. לדירות הסטודנטים יש לרוב מספר מאפיינים משותפים – מספר דיירים שנע בדרך כלל בין 2-4, דיירים עם תקציב נמוך יחסית, חללים לא גדולים, איזורים משותפים (כמו מטבח וחדר רחצה) ואיזורים אישיים לכל דייר. בנוסף, המאפיין החשוב מכולם הוא העובדה שלרוב מדובר במגורים זמניים בלבד. גם אם תגורו באותה דירה לאורך כל לימודי התואר הראשון שלכם, עדיין מדובר בדירה לכ-3 שנים, ולכן חשוב ליצור איזון נכון והגיוני בין ההשקעה הנדרשת בדירה לבין הרצון הטבעי שלכם "להרגיש בבית". לקראת שנת הלימודים הקרובה, אספנו עבורכם 6 טיפים חשובים, שיעזרו לכם לעצב את דירת הסטודנטים שלכם בהשקעה קטנה ובתקציב נמוך.

סופרקריל בגוון 1025P
סופרקריל בגוון 1029A

1. הגדילו חללים קטנים

שילוב נכון בין תאורה טבעית, גופי תאורה וצביעה חכמה של הקירות יכול לסייע ביצירת תחושה של חלל נרחב, גם אם קיבלתם את החדר הקטן ביותר בדירה. השתמשו בצבעים בהירים כמו לבן-שמנת על הקירות, כדי ליצור תחושה של חדר גדול ומואר יותר. השתדלו להשתמש גם ברהיטים בהירים, כדי להוסיף לתחושת המרחב בחדר. דאגו למספיק מקום איחסון לכל הפריטים הקטנים והשתדלו להשאיר את החדר מסודר ככל האפשר. לסיום הוסיפו מראות, שמשקפות ומעניקות אשליה של חלל גדול יותר.

חדר שינה צבע אודסה
סופרקיל מט פלוס : 0129T | Odessa

2. החוזה מחייב: תיקון חורים

כמעט כל חוזה שכירות סטנדרטי כולל סעיף, שמחייב את השוכר להחזיר את הדירה במצב תקין, ללא חורים או נזקים בקירות. לפעמים תמצאו את עצמכם נאלצים לתקן חורים בקירות כבר עם הכניסה לבית.
כדי לסתום חורים בקירות בקלות, השתמשו בקלסימו X של טמבור. ערבבו את החומר עם מים, מלאו את החורים במשחה והחליקו את הקיר באמצעות שפכטל. חכו לייבוש ואז לטשו את הקיר, למראה חלק ונקי. אחרי סתימת החורים תוכלו לצבוע את הקיר, כדי לקבל קיר מושלם, שאפילו בעל הבית הקפדן ביותר יאשר. 

סופרקריל 2000 : 0493T | Urban Affairs

3. צובעים לבד? רק עם צבע איכותי

אתם בהחלט יכולים לצבוע את הדירה לבד ולחסוך בתשלום לצבעי מקצועי. אבל כדי להבטיח תוצאה מושלמת, חשוב להשקיע בצבעים איכותיים, שיבטיחו כושר כיסוי גבוה, קלות יישום וצביעה, ניקיון קל ועמידות גבוהה לאורך זמן. סדרת צבעי סופרקריל של טמבור היא בחירה מצוינת, והיא מציעה גם מגוון אפקטים וטקסטורות ומניפת גוונים עשירה, שתבטיח שתוכלו למצוא את הגוון החביב עליכם.

סופרקריל 2000: Odessa 0129T

4. מדבקות קיר – לא משחק ילדים

בעזרת שילוב של צבע נכון ומדבקות קיר, תוכלו להעניק לקירות עיצוב ייחודי ותחושה של פינה אישית חמימה בתוך הדירה המשותפת. ניתן למצוא מגוון עצום של מדבקות קיר באתרים שונים במחירים מצחיקים, פעולת ההדבקה פשוטה מאוד והתוצאה הסופית היא חדר מיוחד עם אמירה אישית.

5. צבעים מיוחדים לקירות מיוחדים

צבעים מיוחדים יכולים להפוך את הקיר הרגיל לקיר מעוצב ופרקטי. הצבע המגנטי של טמבור, למשל, הוא צבע על בסיס מים, שהופך כל משטח ללוח מגנטי, עליו תוכלו לתלות תמונות, מערכת שעות, תזכורות שונות או הודעות לשותפים האחרים. תוכלו גם לצבוע קיר מסוים בוורנית של טמבור, לכה שקופה על בסיס מים, שהופכת את הקיר ללוח מחיק, שניתן לכתוב עליו בגירים. קיר כזה הוא לא רק פרקטי, אלא גם פריט עיצובי לכל דבר. אם אתם לא בטוחים מה בדיוק לעשות, מוזמנים לצפות:

6. מרהטים בזול ובקלות

רוב הסיכויים שעם הכניסה לדירה, תזדקקו גם לריהוט, לפחות חלקי. הדרך הזולה ביותר היא לקבל או לרכוש ריהוט יד שנייה. לאחר שהרהיטים בידיכם, תוכלו לעצב ולשפץ אותם כדי להעניק להם חיים חדשים ולהתאים אותם לחללים השונים בדירה שלכם. אם מדובר ברהיטי עץ, שייפו את הרהיט וצבעו אותו בורנית, לכה שקופה שתשמור על מראה הטקסטורה המקורי של העץ, או בפוליאור, צבע עץ אטום שמעניק לרהיט גוון ומראה חדשים.

חדר בצבע בהיר

עכשיו, כשהבנתם כיצד לעצב, כל שנותר הוא לחפש רעיונות והשראה לעיצוב החדר הפרטי שלכם בעמוד עיצוב חדרי שינה.  


כניסה למערכת


התחברות בעזרת שם משתמש וסיסמה

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת