fbpx

מרגישים שהחלל שלכם זקוק לשינוי אבל לא יודעים איך להתחיל?

נמאס לכם מהקיר המשעמם בסלון? רוצים לחדש את פינת האוכל? לא חייבים לשבור קירות או לרכוש רהיטים חדשים כדי להכניס עניין לבית.


עם ההדרכה שלנו והדמיון שלכם תוכלו לעצב מחדש את מרחב המגורים ולשנות לחלוטין את המראה ואת האווירה. וכך עושים את זה בחמישה שלבים פשוטים:

1. כדאי לבחור רעיון או אווירה כלליים לחדר, ולהחליט על כמה קווים מנחים. אם מדובר בחדר המשותף לכמה אנשים, מומלץ לשתף את כולם בחשיבה. דוגמאות לרעיונות: חוף הים, העיר ניו יורק, חופשה בכפר, אווירת זן וספא וכו'. כל רעיון כזה מכיל בתוכו גוונים, טקסטורות וחומרים, איתם אפשר לעצב את החלום הפרטי שלכם. דרך חשיבה כזו מאפשרת לנו להתרחק מהבחירות השגרתיות שלנו, ומאפשרת לרעיונות חדשים להיכנס.

2. אחרי שבחרתם רעיון שאתם אוהבים במיוחד, קחו דף נייר גדול, ורשמו את האסוציאציות שהרעיון מעלה בכם. לדוגמא, אם בחרתם "חופשה בכפר", דמיינו איך נראית החופשה: רכיבה על אופניים בשבילים פסטורליים, שדה חמניות, טיול לאורך הנחל, ערימות חציר וכו'.

3. בשלב הבא נסו למצוא חומרים ויזואליים שתוכלו להציב על הדף שלכם – תמונות (חפשו השראה ברחבי הרשת, Pinterest הוא אתר מצוין להתחיל בו), מגזינים צבעוניים, פיסות בד, אפילו תמונה מאריזה של קופסת מזון – הכל עובד! הדביקו הכל על הדף, ובדקו האם התמונות והמילים תואמים את האווירה שאתם מחפשים.
בשפה של המעצבים, זה נקרא "לוח השראה" – שיהפוך להיות הכלי הראשי על פיו תוכלו להחליט מה עובד או לא עובד בעיצוב שלכם. אם אתם אוהבים את לוח ההשראה שיצא – מצוין, יש לכם איך להמשיך.
אם לא – שחקו איתו עוד קצת עד שתאהבו אותו. לשחק זו מילת מפתח כי חשוב שתיהנו מהתהליך, ותאהבו את התוצאה.

4. כשלוח ההשראה מוכן – מגיע השלב לתרגם את החומרים הויזואליים לצבעים, צורות וחומרים בבית. כשמסתכלים על הלוח שהכנתם – נסו להחליט איזה מהגוונים שנמצא בו יכול לשמש כגוון הכללי של הבית או החלל שאתם מעצבים. לרוב מומלץ שיהיה זה אחד הגוונים הבהירים. לדוגמא, בסיפור הכפרי שלנו – גווני השדה או ערמות החציר יכולים להיות הגוון הכללי של הבית.

5. דרך מומלצת לחלק את מינוני הצבע בחדר היא באמצעות הגדרה של קיר דגש. את קיר הדגש (לדוגמה: קיר מסך הטלוויזיה או קיר גב המיטה בחדר השינה) נצבע בצבע שונה, וכך נייצר תחושת עומק ועניין לעיצוב החדר מבלי להשתלט על העיצוב כולו. על מנת להעשיר את החוויה הצבעונית, מומלץ  להוסיף לקיר אופי על ידי שימוש בטקסטורות שונות, עיטורים של שבלונות או מדבקות קיר. השימוש בטקסטורות ובאפקטים מיוחדים נעשה בטכניקות שונות – כל טכניקה נבחרת בהתאם לרעיון שסביבו רוצים ליצור: אוירה כפרית אותנטית (שליכט אקרילי צבעוני), מראה עירוני עדכני (אפקט בטון) וכו'.

סופרקריל בגוונים 1521P, 1256T, 0550T, 0573D

עדיין מתלבטים מה הכי מתאים לכם? מוזמנים להשתמש בשירות מעצבים עד הבית של טמבור. המעצבים המקצועיים שלנו יגיעו אליכם הביתה ויעזרו לכם להפוך את הבית שלכם לבית מעוצב ומלא שיק, על בסיס הפריטים הקיימים בביתכם ובהתאם לסגנון העיצובי שאתם אוהבים. לא יכולים להתאפק? באפליקציית טמבור תוכלו להתנסות בהדמיית צבע בחדרים: מצלמים את החדר האישי שלכם, מעלים לאפליקציית עיצוב חדרים, בוחרים גוון ורואים מיד איך החדר יראה לאחר הצביעה. בהצלחה!


ההזמנה נקלטה בהצלחה!

לוגו של חברת טמבור - קישור לעמוד הבית

כניסה למערכת

אין לך עדיין חשבון?
לחצ/י כאן כדי להירשם