fbpx

מתכננים לצבוע את הבית? זה הזמן להכיר את הטרנדים החמים של 2018

חושבים לשפץ את הבית? רוצים להעניק מראה רענן לסלון או לחדר השינה? זה הזמן להכיר את הצבעים הנכונים שילוו אותנו בשנת 2018:


שנת 2017 הייתה שנה של קיצוניות וחוסר וודאות – נשיא חדש והפכפך בארה"ב, קמפיין #גםאני, עומס המידע ההולך וגובר אל מול הצורך בשקט ובהאטה, שינויי מזג אוויר קיצוניים ועוד ועוד. במציאות של חוסר ודאות, כשלעיתים אנחנו מרגישים כאילו סוף העולם הגיע, יש לנו כמה דרכים להתמודד. דרכי ההתמודדות האלה הן הבסיס לארבעת הטרנדים שנראה ב- 2018:

Dawn of a new Day .1 - לברוא עולם חדש דרך הבית שלנו

על רקע תחושת סוף העולם, Dawn of a new Day הוא בעצם הזדמנות להתחיל הכל מחדש ולברוא על הקיר שלכם עולמות חדשים, קלילים ואופטימיים – הצבעוניות שלו משלבת גוונים פסטליים וססגוניים המרימים את מצב הרוח כגון ורוד, טורקיז ואולטרה-סגול עם גוונים ניטרליים כמו שחור, לבן וגווני אפור.

חדר שינה בגוון 0282P Apricot Mouse

Out of the Woods .2 – הטבע שאחרי הסערה

הצבעוניות בטרנד ה-  Out of the Woods מבוססת על גוונים עמוקים מן הטבע, כמחווה לצבעי הסוואה שיכולים לעזור לנו להסתתר מהסביבה המסוכנת, ומתוך התבוננות אל הטבע כמורה לחיים שיכול לעזור לנו למצוא את השקט. מה נוכל למצוא בטרנד? מבחר של גוונים ירוקים עם מעט נגיעות של סגול ושל ורוד, וטקסטורות טבעיות כגון יוטה וסוויד. אם אתם מתחברים יותר לצבעים מהטבע, זה הטרנד שכדאי לכם לאמץ. 

Sounds of Silence .3 - חזרה לתחושת יציבות ובטחון

הטרנד שמבטא את הרצון הטבעי שלנו לחזור אל המוכר והבטוח, ולחפש קרקע יציבה דרך עיצוב הסביבה שלנו. טרנד ה-Sounds of Silence מתבטא בחזרה לחומרים ולצבעים טבעיים, למרקמים רכים ומלטפים. זהו הטרנד עם פלטת הצבעים השקטה ביותר, המשלבת גווני פסטל ורודים ורכים וגווני כחול עמוקים, המשרים עלינו שלווה ורוגע. את הגוונים הפסטלים הרכים, תוכלו להשלים עם טקסטורות במראה טבעי וחשוף, כמו בטון ואבן, ומתכות במראה מטאלי עדין כגון rose gold.

פינת אוכל בגוון 0954P  Teal Tower 

Joyfully Chaotic .4 - הצבעוניות שמצהירה 'יאללה בלאגן'

טרנד שלוקח את גישת 'סוף העולם הגיע' כסיבה (או כתירוץ) לעשות כל מה שבא לנו – אם סוף העולם הגיע – אין כללים ואין חוקים. הכל אפשרי, והכל הולך עם הכל: שילובי סגנונות, עושר שפות, מרקמים ותבניות שמתנגשים אחד בשני. מה נוכל למצוא בטרנד? צבעוניות נועזת ובועטת בשלל גווני הקשת (אדום, כתמתם, צהוב, ירוק, כחול וסגול), כמעט בלי אף גוון בהיר. וכמה שיותר צבעוני – יותר טוב.

פינת אוכל בגוון 0952A Vineyard Green  

ועוד כמה צבעים שכדאי לשים אליהם לב:

אלה שעולים:

ורוד – בעולם העיצוב הוא להיט כבר די הרבה זמן – ה-Millennial Pink ("ורוד פודרה"), שהופך מגוון בולט בעיצוב לגוון המשמש רקע, ומצטרף למשפחת הצבעים הניטראליים.

סגול – אחרי שנים בהן הוא נעדר לחלוטין מרשימת הצבעים הטרנדים, הסגול, שהוכרז לאחרונה כצבע השנה של חברת "פנטון", עושה את דרכו חזרה כגוון דגש כהה ועוצמתי.

וזה שיורד:

צהוב – מי שהיה דומיננטי מאוד בשנים האחרונות הולך ומאבד מכוחו, נחלש והופך לרך ופסטלי.

ואם עוד לא ראיתם, זה צבע השנה שלנו 

בחרתם את הצבע שלכם? כאן תוכלו ללמוד על משמעויות הצבעים והאווירה שהם יכולים להעניק לבית שלכם


ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת