fbpx

הממלכה הקטנה – כך תעצבו לילדכם את החדר המושלם עבורו

הם ישנים שם, משחקים שם, מארחים חברים ומעבירים שם שעות ארוכות. חדר הילדים הוא הממלכה הקטנה של הילדים שלנו, ומהווה לעיתים גם מראה לאהבות, למחשבות ולאופי של הילד.


ככזה, חשוב להעניק לו אופי ייחודי, שמתאים לילד האחד והמיוחד שלנו. קבלו טיפים ורעיונות שיעשו לכם סדר ויעזרו לכם ליצור את הממלכה הקטנה המושלמת במיוחד עבור הילד שלכם.

ילדה עם מניפה
חדר קונספט – כן או לא?

כדי לשמור על היגיון עיצובי בחדר, תוכלו לבחור נושא כללי לחדר או השראה מעולמות התוכן הקרובים לילד. כדורגל, יער מהאגדות, ים או כל נושא אחר, שהילד או הילדה הפרטיים שלכם יכולים להתחבר אליהם. עם זאת, קחו בחשבון שילדים עלולים לשנות את התחביבים והאהבות שלהם תוך זמן קצר יחסית, ומה שמתאים לילד בן 3 או 4, לא בהכרח יתאים לילד בכיתה א', וייתכן שתמצאו את עצמכם נאלצים לשנות את עיצוב החדר שוב אחרי שנה או שנתיים. לכן, אם אתם בוחרים בחדר עם קונספט, מומלץ לבחור עיצוב בקווים כללים יותר, בעזרת שבלונות וצורות גיאומטריות, ולא להתחייב לדמויות מסוימות.

קירות מיוחדים לילדים מיוחדים
עצבו חדר בטוח וקל לתחזוק

כשאתם בוחרים צבע לחדר הילדים, הקפידו לבחור בחומר איכותי, שמחזיק בתו תקן ירוק של מכון התקנים ואינו פולט רעלים מסוכנים. הילדים שלכם יבלו שעות רבות בחדר, ולכן חשוב לייצר עבורם סביבת מנוחה ושינה בטוחה. צבעים מחומרים טבעיים, שלא מכילים חומרים מזהמים (VOC), כמו eco2, הם בחירה מצוינת. eco2 הוא צבע אקולוגי המיוצר מחומרים טבעיים בלבד, בראשם אבן גיר, שמאפשרים לו לספוח לחות ופחמן דו חמצני. ככה הלחות בחדר מאוזנת, הקירות נושמים ולא מתפתחים בהם עובש ובקטריות. בנוסף, רשת הגרפן המשולבת ב eco2-הופכת אותו לעמיד לאורך זמן ובעל מראה אחיד על הקיר. הגרפן, שמיוצר מהגרפיט שנמצאת בכל עפרון פשוט, הוא החומר החזק ביותר בעולם והוא מחליף בהצלחה את החומרים המשמרים שלא נכללים במתכון של eco2.

בנוסף, זכרו שחדרי ילדים צריכים להיות מוכנים ומזומנים לעבודות תפעול קלות. הקירות בחדר יתמלאו מהר מאוד בסימני ידיים ונעליים, קשקושים מזדמנים ושלל לכלוכים נוספים (ילדים יכולים להיות מאוד יצירתיים). לכן כדאי לבחור בצבעים עמידים, שניתן לנקות בקלות. סדרת סופרקריל של טמבור מציעה מגוון רחב של צבעים על בסיס מים, בעלי תו ירוק של מכון התקנים, שאינם מכילים עופרת וכרומטים. צבעי סופרקריל ו-eco2 הם גם צבעים עמידים מאוד, שניתנים לרחיצה בקלות.

חדר ילדים מעוצב
שדרגו גם את רהיטי העץ בחדר

אם אתם כבר נכנסים לפרויקט של עיצוב וחידוש חדר הילדים, השלימו את העיצוב עם רהיטים, שמתאימים לסקאלת הצבעים של החדר ויוצרים מראה ייחודי ושלם. אין צורך להוציא סכומים גבוהים על רהיטים חדשים, אפשר פשוט לשדרג ולצבוע את הרהיטים הקיימים, כך שיתאימו לחדר החדש. צבעי פוליאור של טמבור מאפשרים לצבוע רהיטי עץ ולהגיע לתוצאות מקצועיות בקלות. שייפו את הרהיט, תקנו פגמים, אם יש, והחליקו את העץ באמצעות דבק שפכטל. חכו לייבוש ושייפו שוב בנייר לטש עדין. נקו את הרהיט מאבק וצבעו 1-2 שכבות של פוליאור על בסיס מים.

צביעת שידה
לצבוע כמו המקצוענים

לפני הצביעה הכינו את החדר – כסו את הרהיטים ביריעות ניילון, הוציאו את הצעצועים לחדר אחר והגנו על המשקופים והמתגים בעזרת מסקנטייפ. אחרי שהחדר מוכן, הכינו את הקירות. נקו אותם מאבק, לכלוך, שאריות של צבעים, מדבקות ועוד. מלאו סדקים או חורים וודאו שהקיר חלק ויבש. אם אתם צובעים שני קירות סמוכים בגוונים שונים, הדביקו על קו הגבול מסקינגטייפ, כדי ליצור קו גבול חד ואחיד ביניהם. צבעו את הקיר, המתינו כמה שעות לייבוש מלא ואז צבעו שכבה שנייה.

לא יודעים באיזה צבע כדאי להשתמש לחדר הילדים שלכם? מתבלבלים מרוב אפשרויות? מוזמנים ליצור איתנו קשר בעמוד ייעוץ בצבע לקבלת ייעוץ במגוון דרכים. 

שיתפתם את הילדים בהחלטה על עיצוב החדר והצבעים? למה שלא תשתפו אותם גם בצביעה עצמה.


כניסה למערכת


התחברות בעזרת שם משתמש וסיסמה

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת