fbpx
ברק כספי קראו עוד >>
ברק כספי
מנהל שירות טכני והדרכה - חומרי בניה
"הסיפוק הכי גדול שלי בעבודה הוא ללוות את אתר הבנייה, מהשלב שיש בו רק עפר וחול ועד לשלב שהדיירים מקבלים את המפתחות ונכנסים לדירות החדשות שלהם". ברק מעיד על עצמו שהוא נמצא בענף הבנייה כבר מגיל צעיר. אלינו הוא הגיע בגיל יותר מבוגר, אחרי שצבר ניסיון עשיר והתמחות בחומרי בניין. בתקופתו בטמבור שימש גם כסוכן מכירות של בתי מסחר באזור הצפון.
זיו בן יוסף קראו עוד >>
זיו בן יוסף
יועץ טכני - צבעי תעשייה
דוד טוטמה קראו עוד >>
דוד טוטמה
יועץ טכני - חומרי בנייה
נתנאל תורג'מן קראו עוד >>
נתנאל תורג'מן
יועץ טכני - תשתיות
אלכסיי קוצ'קוב קראו עוד >>
אלכסיי קוצ'קוב
יועץ טכני - חומרי בנייה
משה יעקבי קראו עוד >>
משה יעקבי
מנהל קשרי לקוחות מקצועיים, אדריכל חטיבת הבניה ומומחה לבנייה מתקדמת
'משלב התכנון והאדריכלות, דרך שלב ניהול הפרויקט ועד התקנת חומרי הגמר וכוס הקפה ששותים יחד בסוף, חשוב שהלקוח יידע שיש מי שנמצא שם בשביל לתת לו גב טכני ומקצועי אמיתי' משה הגיע לטמבור לפני 12 שנה, כדי לקחת חלק בהקמת תחום הבנייה המתקדמת בטמבור. במסגרת התפקיד שלו הוא מייעץ, ממליץ, מספק ידע, תומך טכנית וכותב מפרטים עבור פרויקטי בנייה, בעיקר המתקדמת, מכל הסוגים ובכל סדרי הגודל. את הזמן שלו בעבודה משה מחלק בין אתרי בנייה, משרדי אדריכלים, ועדות של מכון התקנים והכשרות בחו"ל.
ליאור מלכה קראו עוד >>
ליאור מלכה
מנהל שירות טכני - תשתיות
“לראות פרויקט שאני הובלתי מגיע לקו הסיום נותן לי תחושה אדירה של גאווה וסיפוק." עם מאות פרויקטים בפיקוחו וניהולו ב-20 השנה שלו בטמבור, ליאור הוא אחד המומחים המובילים בארץ בתחום חומרי הגמר לתעשייה. בשני העשורים שלו בטמבור שימש כמנהל שיווק צבעי תעשייה, מנהל תחום זיווד ומנהל תחום משרד הביטחון. בנוסף, ליאור מוסמך אוטם מורשה ובעל הכשרה כמפקח צבע בדרגה CIP 1 מטעם חברת NACE.
אייל נפרין קראו עוד >>
אייל נפרין
יועץ טכני בכיר בנייה בגבס
"כשאני רואה לקוח מחייך,  אוטומטית גם אני מחייך. לתת שירות מצוין עושה לי טוב. אני אוהב להיות בשטח, להכיר אנשים ולהתגבר על אתגרים טכניים." אייל התחיל בטמבור כיועץ לאדריכלים ועם הזמן התחיל לייעץ גם ליזמים וקבלנים באתרי בנייה. בינינו?  מבחינתו זה לא משנה למי הוא מייעץ. כל עוד הוא בשטח, פותר בעיות מורכבות, מלווה פרויקטים ומציג את היתרונות של הגבס, אייל מרוצה.
דרור אסייג קראו עוד >>
דרור אסייג
יועץ טכני בכיר - בנייה בגבס
"הרגעים האהובים עלי בעבודה קורים כשאני מציג בפני הלקוחות חידושים ופיתוחים טכנולוגיים, בעיקר בכל מה שקשור לגבס וממש רואה בזמן אמת איך החשיבה שלהם משתנה - אין כמו ההרגשה הזאת". עם רזומה עשיר וניסיון רב בתחום הבנייה הקלה והגבס בפרט, דרור הגיע אלינו חדור מטרה - לשנות את התפיסה של הלקוחות!
משה מויאל קראו עוד >>
משה מויאל
יועץ טכני בכיר, צבעי דקורציה
"אני אוהב ונהנה מהעבודה שלי בטמבור ועצם ההנאה היא שמונעת שחיקה. זה עד כדי כך פשוט." עם רקע בכלכלה ומנהל עסקים ו-26 שנים של ידע נרכש בטמבור, משה הוא נכס אמיתי לצוות המומחים שלנו. במסגרת התפקיד משה מתמחה בייעוץ לטיפול בבתי מלון (כולל לרשתות הגדולות ביותר בישראל) ובתכנון מפרטי ביצוע לשיפוצי מעטפת חוץ.
נפתלי ברדנשטיין קראו עוד >>
נפתלי ברדנשטיין
יועץ מומחה - צבעי תעשייה
לנפתלי כ-28 שנות ניסיון בטמבור. בעברו שימש כיועץ טכני בתחום צבעי תעשייה כבדה, קלה, עץ, אבקות ורצפות. "אני נהנה להיות בשטח, לפגוש לקוחות, לייעץ להם ולבסוף לראות את התוצאות. הגיוון והדינמיות הזאת - זה מה שעושה לי את זה".
אופיר דוניצה קראו עוד >>
אופיר דוניצה
יועץ מומחה - תחום העץ
לאופיר כ-16 שנות ניסיון בטמבור, במהלכן שימש כנציג שרות טכני בתחום האבקות. "יש חשיבות עוצמה לעובדה שאני חלק מתעשייה שמניעה את הכלכלה קדימה. אני מרגיש זכות לתת שירות ותמיכה מקצועית שתורמת לעבודה איכותית שמחזיקה שנים".
משה זמיר קראו עוד >>
משה זמיר
מנהל מחלקה טכנית ארצית
למשה כ-39 שנות ניסיון בטמבור. בעברו שימש כמו"פ שרפים, מנהל מו"פ אניות וצבעי תעשיה, מנהל מכירות צבעי תעשיה, מנהל מוצר ושיווק צבעי תעשייה ומנהל טכני. עבר הכשרות מיוחדות בלימודי כימיה בטכניון. "אחרי כל השנים, אני עדיין לומד. זה בשבילי סוד הקסם בטמבור ובתעשייה הזאת בכלל".

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת