fbpx

חדש! פתרונות האיטום של טמבור

טמבור משיקה את סדרת מוצרי האיטום TAMSEAL: מטריית פתרונות האיטום המתקדמת והמקיפה, שתסייע לכם למנוע ולפתור בעיות איטום בצורה יעילה.


לקטלוג מוצרי האיטום המלא לחצו כאן

חלק ניכר מליקויי הבנייה בישראל קשורים בצורה כזו או אחרת לבעיות איטום. לנו כאנשי המקצוע יש את היכולת למנוע או לפתור בעיות איטום בהצלחה, לחסוך עלויות יקרות, למנוע נזקים כבדים ולהעלות את שביעות הרצון של הלקוחות. אחד האתגרים המרכזיים בדרך ליישום פתרונות האיטום בהצלחה, הוא לבחור את הפתרון המתאים ביותר לצרכי הפרויקט. כך למשל בחירת חומרי איטום שאינם עמידים מספיק לצרכי הפרויקט עלולה להוביל להתקלפות חומרי האיטום או להתרככות שלהם, וכתוצאה מכך לדליפות וחדירת מים. לחילופין, איטום גג אופקי החשוף למים עומדים בלי להשתמש בפתרון פוליאוריתני, עלול להוביל לחדירת מים לתוך התשתית.

אז איך בוחרים את פתרונות האיטום הטובים ביותר לצרכי הפרויקט?

כל פתרונות האיטום המובילים – במקום אחד

סדרת מוצרי האיטום TAMSEAL מאפשרת לכם להתמודד עם אתגרי האיטום. סדרה זאת מספקת מצד אחד מענה מקיף לכל צרכי האיטום, ומצד שני מעמידה לרשותכם את המומחים של טמבור, שיספקו לכם את הליווי והייעוץ המקצועיים ויסייעו לכם להתאים את הפתרון הטוב ביותר לפרויקט ולשימוש המתאים לכם. 
סדרת מוצרי האיטום שלנו כוללת מטריה רחבה של פתרונות לכל סוגי האיטום: מאיטום גגות, חדרים רטובים ומרפסות ועד איטום תת קרקעי, איטום מנהרות והזרקות בטון. בנוסף, פתרונות האיטום של טמבור הם חלק ממערכת כוללת של פתרונות לפרויקט. כך למשל תוכלו במקום אחד לקבל מענה מקיף לכלל צרכי החדר הרטוב – מהתשתית ועד הדבקת הקרמיקה כולל רובה ופתרונות האיטום.

 
בין פתרונות האיטום שתוכלו למצוא בסדרת TAMSEAL:
 
איטום גגות

יריעות ביטומניות תקניות בעובי 4 ו- 5 מ"מ, בעלות כושר איטום גבוה המונע חדירת מים. עמידותן של היריעות הביטומניות מובילה לאיטום שיחזיק למשך שנים רבות.
*טיפ מהמומחים של טמבור: על מנת להגן על האיטום הביטומני מפני תנאי מזג האוויר הקשים השוררים בישראל בחודשי הקיץ, מומלץ ליישם אחת לשנה פוליגג: הגוון הלבן של הפוליגג מחזיר את קרני השמש, שומר על היריעה הביטומנית ומאריך את תוחלת החיים שלה.

PU780 חומר איטום פוליאוריתני טהור 100% חד-רכיבי, חזק וגמיש לאיטום גגות. החומר יוצר ממברנה רציפה ללא תפרים או חיבורים המהווה חיץ עמיד בפני תנאי מזג אוויר קשים ובפני מים עומדים למשך שנים רבות. PU780 מתאים לשימוש על תשתיות כגון בטון, עץ, מתכת מטופלת, יריעות ביטומניות, משחות ביטומניות, אקריליות, פוליאוריתניות וכדומה, וכן לגגות מגוננים ואדניות (כולל גגות מתכת/איסכורית).

פוליאוריתן היברידי לאיטום גגות 777 – פוליאוריתן היברידי, המשלב חומרים אקריליים ופוליאוריתניים ומשפר את כושר ההידבקות לתשתיות השונות, יוצר ממברנה לבנה אשר עמידה בתנאי מזג אוויר קשים ובתנאי מים עומדים.
*טיפ מהמומחים של טמבור: על מנת לקבל איטום שעמיד לתנאים קשים ולמים עומדים, יש ליישם שכבת איטום בעובי 2 מ"מ לפחות.

איטום רצפות, חדרים רטובים ומרפסות

מגוון מוצרים ביטומנים ופוליאוריתניים המונעים חלחול או מעבר מים, בעלי מהירות ייבוש גבוהה, יכולות אטימה משודרגות ותצרוכת נמוכה יותר לכל מטר.
PB 707: איטום חד רכיבי של פוליאוריתן ביטומן, המשמש לאיטום רצפות, חדרים רטובים ומרפסות. PB 707 מספק איטום חזק ובעל כושר היצמדות גבוה. בנוסף, הוא חוסך זמן עבודה, בעזרת זמן ייבוש מהיר במיוחד ובזכות היכולת לבצע בדיקת הצפה כבר לאחר 24 שעות (בשונה מחומרים ביטומנים סטנדרטיים, המאפשרים לבצע בדיקת הצפה רק לאחר 72 שעות או יותר).
*טיפ מהמומחים של טמבור: ניתן לבצע את האיטום בשכבה אחת, בעובי של 1.5-2 ק"ג למטר רבוע.

שכבת פוליאוריתן ביטומן חד רכיבי PB 707
איטום קירות חוץ

איטום מגוון רחב של מבנים ותשתיות לצורך מניעת לחות, רטיבות והצטברות של עובש ופטריות. הסילרים השקופים מסדרת TAMSEAL מבוססים על סולבנט או על מים, ומצוידים ביכולות מתקדמות המותאמות לצרכי הפרויקט: יצירת אפקט דוחה מים, איטום סדקי שיערה דקיקים, ננו סילרים המספקים עמידות גבוהה במיוחד ועוד.
ננו סילר 755 סילר המיועד לאיטום קירות אבן, קירות לבנים או קירות מצופים בטיח מינרלי. פתרון זה מייצר אפקט דוחה מים, מספק הגנה מפני חדירת מי גשם ומונע התפתחות של צמחייה, טחב, ועובש
*טיפ מהמומחים של טמבור: רצוי לבצע את האיטום עוד בימי הקיץ ולא להמתין לגשמים

איטום תת קרקעי

פתרונות האיטום התת-קרקעי כוללים מוצרים ביטומנים לאיטום יסודי של תשתיות בטון ולמניעת קורוזיה, ומוצרים פוליאריטנים לתיקון של ליקויי איטום בצורה מהירה, יעילה וארוכת טווח.
סדרת מוצרי קצף הזרקה פוליאריתני MasterRoc 355 – קצף נטול ממסים לעיצור לעצירה של פרצות מים קלות עד חזקות במנהרות, פירים ומבנים תת-קרקעיים ולמילוי תפרים, סדקים וכיסי חצץ האוגרים מים.
Waterplug מלט צמנט דו-רכיבי מהיר התקשות לעצירה מיידית ומלאה של מים זורמים או חדירת מים תחת לחץ דרך תפרים וסדקים. Waterplug משמש חומר איכותי במיוחד כאיטום מונע של תפרים בקירות ורצפות, לפני מריחת חומר איטום במרתפים, מאגרי מים ועוד.

מילוי מישקים

פתרונות סיליקון לאיטום מפני רטיבות ולחות במגוון רחב של חומרי גלם ומניעת התפתחות עובד ופטריות. מוצרי טמבור למילוי מישיקים מתאפיינים בזמון ייבוש מהירות ובהיותם נטולי ריח לוואי.
סיליקון צבעוני 100% של טמבור הוא סיליקון צבעוני המתאים במיוחד לאבטיות ומקלחונים בחיבור בין רצפה וקיר בחדרים רטובים ולסוגי תשתיות שונים, דוגמת אלומיניום, קרמיקה וזכוכית. הסיליקון תואם לגווני הרובה של טמבור לקבלת מראה אחיד.

בריכות ומאגרים

מערכות אמינות ובעלות כושר איטום גבוה של בריכות ומאגרים המצויים בלחץ מים מתמיד. פתרונות טמבור עומדים בסטנדרטים גבוהים, מאושרים לשימוש במי שתייה ונוחים לשימוש.
מוצרי טמבור כוללים פתרונות איטום חד רכיבי Tamseal 700 לאיטום רצפות, יסודות של מבנים, מרפסות, חדרים רטובים, ברכות שחיה, תעלות ניקוז ותשתיות מינרליות סופגות; ופתרון איטום אלסטי דו-רכיבי Tamseal 702 לאיטום מרתפים, קירות מסד, מרפסות, מאגרי מים וכדומה, על בסיס צמנטי.
בנוסף, לטמבור מוצרי פוליאוריאה פוליהארד 100 ו-100WB שמספקים מענה למאגרי שתיה, מתקני התפלה וטיפול בשפכים, מיכלי דלק ועוד. סדרת פוליהארד מצטיינת בגמישות גבוהה, התקשות מהירה והתאמה לתשתיות פלדה ובטון.

רוצים לקבל מידע נוסף על פתרון האיטום המתאים לפרויקט שלכם? הכנסו לכאן לקטלוג האיטום המלא
נשמח להעניק מענה מדויק לצרכים שלכם במוקד המומחים שלנו: 6477*.


ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת