fbpx

כמו כפפה ליד: חליפת הצבעים המותאמת אישית נוגעת בלקוחות טרלידור

בעקבות טרנד שהולך וצובר תאוצה: צריכה המונית בנימה אישית, עולה רצון הצרכנים להטביע כל אחד את חותמו במוצר שהוא רוכש, במיוחד כאשר מדובר בעיצוב אחת ההשקעות הגדולות ביותר בחיים: הבית וסביבותיו. על כן זה רק טבעי שהעדפה האישית של הצרכן, הגיעה גם לשערי טרלידור – חברה בינלאומית מובילה לייצור שערים, סורגים ומעקות. במקום להסתפק בייצור המוני לפי תבניות מוכנות, החברה הופכת חלומות למציאות באמצעות עיצוב בהזמנה אישית בהתאם לצרכי הלקוח. הייצור האישי מותאם למידות הפרויקט, לטעמו ולשביעות רצונו של הלקוח – אך יוצר אתגרים רבים בשטח.


מהם האתגרים שעמדו בפני טרלידור?

מכיוון שכל הזמנה שמבצעת טרלידור נבדלת מרעותה במידות, בגוונים ובספציפקציות – הייצור אינו יכול להתבצע בסרט נע. תהליך העבודה מותאם לדרישות השונות של כל פרויקט. כפועל יוצא התחלופה של הגוונים גבוהה, ועל כן יש להיערך מבעוד מועד עם מלאים גדולים של צבעי האבקה הדרושים. יתרה מכך, ישנם מקרים שבהם צריך לבצע התאמות גוון כדי להגיע לתוצאה המבוקשת.
השילוב של קצב עבודה גבוה עם צרכים דינאמיים, מצריך זמינות גבוהה במיוחד מצד ספק הצבע, שייתן את המענה האיכותי ביותר בזמן אמת. הבנה זו יצקה את היסודות לשיתוף הפעולה הנרחב של טמבור וחברת טרלידור.

טרילדור1

באו בגלל הזמינות, נשארו בזכות המקצוענות

הבנת המציאות הדינאמית הזו הובילה לשיתוף פעולה, שבמסגרתו מחזיקה טמבור מלאים גדולים של צבעי אבקה מתוך המניפה של טרלידור.      בשל נחיצותם המידית של הגוונים השונים לצורך צביעת הפרופילים, אנשי המקצוע שלנו מספקים את הסחורה מהר ככל האפשר – לפעמים גם מהיום-להיום, כדי לאפשר לטרלידור לעמוד בלוחות הזמנים הצפופים. העובדה שכל צבעי האבקה שמספקת טמבור הם תוצרת כחול-לבן, פרי פיתוח עצמי, מבטיחה אף היא זמינות גבוהה של הגוונים הדרושים, זמינות שאינה תלויה בהגעת הזמנות מעברו השני של הים.
מעבר לאספקה מהירה של צבעי האבקה, מומחי טמבור מייצרים מנות עם הדירות גבוהה בין המנות ומקפידים למנוע מצב של סטיות בגוון (למשל כאשר מתבצעת צביעה של חלקים שונים באותו הפרויקט). ההתאמה לצרכי הפרויקט כוללת גם ביצוע התאמות גוון מיוחדות משלב הפענוח במעבדה ועד לייצור, באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.
הגב המקצועי הרחב שמעמידה טמבור לרשות טרלידור מתבטא גם במענה הטכני הניתן בשטח. על מנת לאפשר לחברה לעמוד בקצב הייצור הגבוה במינימום תקלות, המומחים של טמבור מבצעים בדיקות תקופתיות של התנור, המשמש את הלקוח לקלייה של האבקות לקבלת ציפוי סופי.   בדיקות אלו נועדו לוודא שהטמפרטורה של התנור הולמת את התכונות של האבקות הנמצאות בשימוש.

טרילדור מצבעה

נכנסים לפינות, רואים תוצאות

מעבר לזמינות ולמקצוענות, אופי העבודה הצריך התאמה של אבקות באיכות גבוהה.
זאת מאחר וכאשר מדובר בצביעת סורגים, המבנה בהיותו משופע בפינות וקימורים רבים, במהלך ההשמה, נוצרת קשת חשמלית שגורמת לדחייה גבוהה יחסית של צבעי האבקה והידבקות לא מספקת לתשתית. לכן, טמבור מעמידה לרשות טרלידור אבקות אלקטרוסטטיות איכותיות, בעלות יכולת הידבקות וחדירה גבוהים מאוד גם לפינות הסורג.

צבעי אבקה אלו ניחנים בחוזק מכאני גבוה, בעמידות גבוהה לאימפקט ולקרינת UV, מה שמאפשר לציפויים להחזיק מעמד לאורך שנים בתנאי חוץ משתנים.
מר חיים עאקל, מנהל הייצור ומערך המצבעה של חברת טרלידור מספר:
"מערכות הצבע שמספקת טמבור עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אך גולת הכותרת מבחינתנו היא שירות שאין שני לו. כל הזמנה נענית במהירות שיא, גם כאשר היא נשלחת בהתראה קצרה. ביחד עם תמיכה טכנית מקצועית, הבחירה בטמבור מצדיקה את עצמה מידי יום".

טרילדור


ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת