fbpx

קולקציות טמבור ל 2022/23

כשפתחנו את העשור החדש של המאה ה- 21, לא חשבנו שהמציאות תשתנה באופן בו היא השתנתה במהלך 2020. הקורונה שימשה ומשמשת עדיין כמגבר רב עוצמה למגמות שאנחנו עדים להן כבר מספר שנים. סוגיות כגון מעורבות חברתית, תחושת שייכות, אחריות לסביבה, אורח חיים בריא וסביבות מגורים בריאוֺת – כל אלה עשו השנה 'קפיצה קוונטית' ואנחנו נדרשים לענות עכשיו על כל השאלות האלו בצורה הרבה יותר רצינית ואחראית.


בסיטואציה של חוסר ודאות, הנטייה הטבעית שלנו היא לחזור אל המוכר והבטוח, לחפש קרקע יציבה. לחזור לשורשים. לנקות את כל הרעשים מסביב ולהתמקד בדברים שהכי חשובים לנו. לפני שנה, המקום הנעים והבטוח היה הבית שלנו. מקום מפלט, גן עדן פרטי. הסתכלנו על הבית כמקום שבו אנחנו יכולים לעצור ולנוח. למלא מצברים, לרענן את הגוף ואת הנפש. הקפנו את עצמנו בחומרים טבעיים, רכים, שמשדרים יציבות ובטחון. ועכשיו נקפוץ שנה קדימה. לרגע הזה. לכאורה אנחנו נמצאים בדיוק באותה סיטואציה. במבט מרחוק נדמה ששום דבר לא השתנה. אבל אם נסתכל מקרוב, נראה תזוזות קטנות, בדרך לשינוי גדול. ולא סתם שינוי. טרנספורמציה.

ועכשיו נקפוץ שנה קדימה. לרגע הזה. לכאורה אנחנו נמצאים בדיוק באותה סיטואציה. במבט מרחוק נדמה ששום דבר לא השתנה. אבל אם נסתכל מקרוב, נראה תזוזות קטנות, בדרך לשינוי גדול. ולא סתם שינוי. טרנספורמציה. אם יש משהו שלמדנו בזמן האחרון זה שהחיים קורים כאן ועכשיו. קיבלנו 'קריאת השכמה' והזדמנות לבחון את עצמנו מחדש. אחרי שנה שבה התכנסנו פנימה ועצרנו, לפעמים בעל-כורחנו, הגיע הזמן להגיח החוצה ולפגוש מחדש את העולם שסובב אותנו. איך נראה המפגש הזה?  

זה הזמן להכיר את קולקציות הצבע שלנו ל-2022/23

Reflect

מחשבה צלולה – מרחבים פתוחים – שקט ושלווה –  להתנתק מהרעשים שמסביבנו – לצלול פנימה אל עצמנו ולהתחבר למה שאנחנו רוצים ואוהבים באמת –  לברוא עולמות חדשים

Explore

החיפוש אחר ההתרגשות וההרפתקאות – הסקרנות והרצון לגלות מחוזות חדשים, עולמות חדשים – לגלות טעמים חדשים – לצאת למסע גילוי ולהביא איתנו חזרה משהו אחד, מיוחד, שבחרנו בקפידה.

Express

החופש להיות מי שאנחנו באמת – לבטא את עצמנו – להיות מוגזמים – להיות אנחנו, בדיוק כמו שאנחנו – הבית הוא מקום שאפשר להוריד בו את המסכות – שבירת חוקים – שבירת מוסכמות – אין נכון או לא נכון.

Retreat

להתחבר לצד הרך שלנו – ליצור סביבה טובה, בריאה ומיטיבה – לחיות בהרמוניה עם הסביבה – עיצוב סביבתי, טבעוני – טרנספורמציה.

האם אנחנו ממשיכים לרוץ 'על אוטומט' במרוץ החיים ודוחקים את החלומות שלנו לפינה קטנה ונסתרת; או שאנחנו מביאים אותם לידי ביטוי במלוא הכוח, נותנים להם מקום ומרחב. האם אנחנו ממשיכים להיות כמו כולם – או שאנחנו מסכימים להיות שונים, להיות בדיוק מי שאנחנו, עד הסוף. האם אנחנו גורמים לנזק באופן ההתנהלות שלנו, או שאנחנו משפיעים לטובה על איכות חיים שלנו ושל הסביבה, ויוצרים כאן משהו חדש.
התשובה היא שרובנו מחפשים משהו חדש. זה לא חייב להיות משהו ענק. אלו יכולים להיות צעדים קטנים, אבל כאלה שבסוף מזיזים הרים.

מי שמניעים את התזוזה הם דור ה-Y ודור ה Z. הם לא מחפשים את הנוחות ואת הקביעות – שהיו נחלתם של דור ה X. הם רוצים משמעות, שקיפות, אמינות, ערך מוסף. הם רוצים לדעת את האמת, הם לא פוחדים לחשוף את הצדדים החלשים שלהם, והם מעריכים אותנטיות מעל הכל. נושאים שפעם היו טאבו נאמרים היום באופן גלוי ובראש מורם, ובעיקר ללא שמץ של בושה: משברים וקשיים נפשיים (זוכרים את סימון בילס שפרשה מהתמודדות על מדליית הזהב באוליפיאדת טוקיו?), בחינה של הזהות המגדרית, ועוד.

צפו בהרצאה של האדריכלית ומומחית הצבע ניבה יחיאב על טרנדים וקולקציות הצבע של טמבור ל- 2022-23 >


כניסה למערכת


התחברות בעזרת שם משתמש וסיסמה

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת