עיצוב הבית - עניין של צבע וטעם אישי

עיצוב הבית הוא דרך מצוינת לבטא את הדברים שאתם אוהבים. לכן, כדאי לבחור רעיון או אווירה כלליים לחדר בהתאם לתחומי העניין שלכם, ולהחליט על כמה קווים מנחים.

אם מדובר בחדר המשותף לכמה אנשים, מומלץ לשתף את כולם ב"חגיגה". רוצים דוגמאות לרעיונות: שקיעה במדבר, חופשה בכפר, ארמון של מלכים ועוד. כל רעיון כזה מכיל בתוכו גוונים, טקסטורות וחומרים, איתם אפשר בסופו של דבר לעצב את החלום הפרטי שלכם. אפשר גם לקבל השראה מהטרנדים העדכניים של טמבור.

עיצוב הבית עם טמבור

אלו אספקטים כלולים בעיצוב הבית?

עיצוב הבית לוקח בחשבון כל מה שנמצא בחלל – קירות, פתחים, רהיטים, תמונות, אביזרים ועוד. מה משותף לכולם? נכון – צבע!

על מנת להעשיר את החוויה הצבעונית, איננו מסתפקים רק בגוון חלק על הקיר, אלא "נותנים לו אופי" על ידי שימוש בטקסטורות שונות, עיטורים של שבלונות או חותמות וביחד יוצרים מסר צבעוני אחד ושלם כחלק מאותו רעיון. השימוש בטקסטורות ובאפקטים מיוחדים נעשה בטכניקות שונות. כל טכניקה נבחרת בהתאם לרעיון שסביבו רוצים ליצור: אוירה כפרית אותנטית, מראה קלאסי סולידי, מראה עירוני עדכני וכו'.
 

אספקטים בעיצוב הבית

האם ניתן לערבב סגנונות כאשר מעצבים את הבית?

אם אהבתם מספר רעיונות יחדיו, לא חייבים להיצמד תמיד רק לסגנון אחד – בהחלט ניתן לערב סגנונות [פיוז'ן], וליצור חדר שינה בעל שיק עירוני, המשלב לתוכו גם נגיעות רומנטיות. השיטה הפשוטה ביותר לעשות זאת היא להתמקד בקיר או באביזר שהופך להיות מוקד החדר, לעצב אותו בסגנון אחד, ואז את שאר החדר לעצב בסגנון אחר. וכמובן כל עיצוב לא יכול להיות מושלם בלי נגיעה של קצת הום סטיילינג באמצעות כריות, בדים, וילונות ועוד.
 

לעצב כל חדר בבית