fbpx

עיצוב פינות עבודה וחדרי עבודה

כשאתם לא מצליחים להתרכז בעבודה על השולחן הקטן של פינת האוכל, סימן שמגיע לכם חדר עבודה אמיתי או פינת עבודה מושקעת, שיעזרו לכם לעבוד בצורה הטובה והנעימה ביותר


לא משנה אם חדר העבודה שלכם בבית הוא חדר גדול ומרווח או רק שולחן קטן בקצה הסלון, ולא משנה אם אתם מנהלים עסק קטן במשרה מלאה מהבית או רק זקוקים לפינה קטנה ומאורגנת להשלמת שעות מדי פעם. כדי שהעבודה שלכם תהיה כמה שיותר פרודוקטיבית, הסביבה צריכה להיות נעימה ומתוכננת היטב. מוזמנים להתחיל לאמץ רעיונות, שיעזרו לכם לתכנן חדר עבודה מוצלח במיוחד.

בחרו את הצבע הנכון

קצת צבע על הקיר, והחדר מקבל מיד מראה חדש ומרענן. בחרו את סוג הצבע והצביעה לפי הצרכים שלכם. אם אתם זקוקים למקום לרשימות, אפשר לצבוע חלק מהקיר בצבע מגנטי, שיאפשר לתלות עליו פתקים באמצעות מגנטים. לקיר דקורטיבי יותר ועדיין יעיל ואפקטיבי, צבעו בצבע גיר, שיאפשר לכם לכתוב ישירות על הקיר באמצעות גירים. אם אתם מעצבים פינת עבודה, שהיא חלק מחלל גדול יותר, כמו סלון או חדר שינה, תחמו את הפינה בעזרת צבע, כדי להפריד טוב יותר בין החלל הגדול לבין אזור העבודה.


גוונים שונים יכולים להשפיע על מצב הרוח ועל היעילות שלכם. שילוב של גוונים כחולים וירוקים, למשל, ייצור אווירה מרגיעה בחדר, ולכן מתאים במיוחד למי שהעבודה שלו משלבת רמות גבוהות של לחץ. גוון צהוב ידוע כגוון שמסייע לריכוז וזיכרון, וחדר לבן מעניק תחושה נקייה עם מינימום הסחות דעת. אם העבודה שלכם דורשת יצירתיות, נסו להפוך גם את פינת העבודה ליצירתית, עם דוגמה גיאומטרית מענייינת על הקיר במקום קיר חלק ומשעמם.

כדי להעניק מראה מושלם לחדר, אל תשכחו לרענן גם את המראה של הרהיטים המשרדיים שלכם. צבעו את המדפים, השולחן והכסאות בצבע פוליאור והתאימו אותם למראה הכללי ולסקאלת הצבעים של החדר.

פינת עבודה אפקט חלודה
אפקט חלודה

שמרו על סדר וארגון

הסוד לחדר עבודה שמעודד יעילות הוא סדר וארגון. ודאו שיש לכם מקום מתאים לכל חפץ שעוזר לכם בעבודה, בין אם הוא גדול או קטן. אם פינת העבודה שלכם קטנה, חשוב במיוחד לנצל כל מקום פנוי בצורה יעילה. מדפים, שידת מגירות שנכנסת מתחת לשולחן או מעמד שולחני למסמכים יכולים לעזור לכם לנקות את הבלאגן באזור העבודה. אם אתם זקוקים לכלי כתיבה שונים במקום נגיש, אל תשאירו אותם מפוזרים על השולחן, אלא ארגנו אותם במעמד מסודר או במגירה.

אם יש לכם מחשב, מדפסת, מודם וטלפון שמחוברים לחשמל בפינת העבודה, דאגו לארגן את הציוד, כך שיהיה קל לנתק ולחבר אותו בשעת הצורך. השתדלו למקם את שולחן העבודה בקרבת שקעי חשמל, כדי שאפשר יהיה לנסות לארגן ולהסתיר את הכבלים בצורה הטובה ביותר.

קיר מגנטי
סופרקריל בגוון 0832D, צבע מגנטי

ויהי אור - תאורה טובה מעודדת מחשבה

תאורה נכונה עוזרת להגדיר את האווירה בחדר, והיא חשובה במיוחד בחדר עבודה. תאורה לא מספקת עלולה לגרום לעיניים להתעייף, ומהר מאוד תמצאו את עצמכם מנקרים מעל ערימת החשבונות החודשית. מקמו את שולחן העבודה, כך שהמקום בו אתם יושבים רוב הזמן יהנה ממירב השעות של תאורת יום טבעית. הוסיפו מנורת תקרה שתתכתב עם האווירה העיצובית בחדר וכן מנורת שולחן או מנורת עומדת לצד השולחן. אם יש נקודות חשוכות נוספות בחדר, אפשר להוסיף בהן תאורה דקורטיבית, שתיצור תחושה של חמימות.

אם אתם משדרגים את פינת העבודה ומתלבטים בין צבע סולידי, צבע עם אפקט או צביעה דקורטיבית, מוזמנים להכנס לייעוץ בצבע. או להזמין עד אלייכם ייעוץ צבע עד הבית!


כניסה למערכת


התחברות בעזרת שם משתמש וסיסמה

ההזמנה נקלטה בהצלחה!

כניסה למערכת